Rohejaht 2023/2024 29. aprill toomas

Ka sel õppeaastal osales Are Kooli 6.klass Rohejahil: kogusime klassi peale üle 2, 5 kg küünlaümbriseid.

Rohejahis osalenud 483 grupi seast loositi välja 42, kes osalesid  lõpusündmusel. Ka Are Kooli 6.klassi esindus sai kutse. Nii vuraski väikebuss 19.aprilli reede hommikul viie õpilase ja õpetaja Kärdiga Tallinna poole.

Programm oli tihe: tervituskõne pidas kliimaminister Kristen Michal, õues pressis Kuusakoski kokku ühe romuauto. Lilleküla vabatahtlikud päästjad ja kiirabi korraldasid  ühisharjutuse, kuidas päästa inimene avariilisest autost. Lapsi tervitas politsei. Edasi saalis  toimus paneelarutelu koos esindusliku Gameboy Tetrise ja Minimal Wind’ kontserdiga.

Suur tänu kõikidele, kes 2023/2024. aasta hooajal andsid oma panuse puhtamasse keskkonda!

Õp Marju

Õp Marju