Kool

Õhtuoode:  kartulisalat, leib, mahlajook

Reede, 22. märts

Hommikusöök:  mannapuder, või/moos, piim

Lõunasöök:  vorstikaste, keedetud kartul, hapukapsa-porgandi salat, leib/sepik, m-jogurt

Õhtuoode:  müsli/šok.krõbin, piim/jogurt

Toitlustaja võib vajadusel muuta menüüd.

Are Kool on kaasatud PRIA rahastatavasse koolipiima, puu- ja juurvilja programmi.

ÕPILASTE TOITLUSTAMINE

HOMMIKUSÖÖK
08: 00- 08:35

11:10- 11:30 – 1. – 4. klass

12:15- 12:30 – 5. – 9. klass

OODE

Lõunasöök on kõigile õpilastele TASUTA.

Hommikusöögile ja ootele arvestatakse õpilane lapsevanema avalduse alusel. Hommikusöök on õpilasele tasuta, oode maksab 0.50€. Arve esitab Tori valla raamatupidaja lapsevanema e-postile (vajadusel paberil) iga järgmise kuu algul.

Arvete esitamisest ja tasumise võimalustest

Alates 01.02.21 pakub Tori vald uudset arvete esitamise lahendust läbi arveldusplatvormi Bill.me.

Bill.me-ga on juba liitunud ka paljud teised omavalitsused ning järgides e-teenuste arendamise suundumisi, otsustasime ka Tori valla klientidele pakkuda keskkonnasõbraliku ja kaasaegse tehnoloogia kasutamise võimalust ning alates 01.02.21 saadeti e-mailile tellitud arved läbi arveldusplatvormi.

Bill.me registreerinud kasutajatel on tulevikus võimalus tellida sellele platvormile ka teiste Eesti teenuspakkujate arveid, kes seda lahendust pakuvad. Bill.me keskkonda kasutav eraisik saab kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele, mille põhieesmärk on mugavus. Igakuised arved ilmuvad ühte kohta ja ei lähe kaotsi, võimalus jälgida online ülevaadet tasutud ja tasumata arvetest, kõik esitatud arved säilivad arhiivis ja on lihtsasti leitavad ka hiljem.

Lisaks on võimalik platvormile lisada maksekaart, millega saab mugavalt otse Bill.me keskkonnas arveid tasuda, kuid tähelepanu tuleb pöörata sellele, et selle toimingu puhul rakendub teenustasu mis on 2% arve summast. Maksekaardi lisamine ning tasumine otse platvormilt ei ole kohustuslik ning makseid võib ikka samamoodi teostada nagu olete harjunud varasemalt tegema. Arvete saamine, vaatamine, hoidmine, arhiveerimine Bill.me keskkonnas on teie jaoks ikka TASUTA. Arveldusplatvormi kasutamine on valla poolt pakutud uudne võimalus ning kui Teile selline lahendus huvi ei paku, siis pakub Tori Vallavalitsus ka arvete saamiseks alljärgnevaid variante:

1. Paberkandjal, esitatud postiaadressile
  2. E-mailiga, esitatud e-posti aadressile
  3. E-arve panka

Pöörame tähelepanu, et segaduste vältimiseks tuleks valida kliendil üks variant mis talle kõige paremini sobib. Paralleelselt mitme erineva võimaluse kasutamist samaaegselt me üldjuhul ei paku.

Kui Teil on soov muuta arvete saamise viisi, siis teavitage raamatupidajat kes Teile arveid esitab, kirjalikult e-maili teel.

Li Kaljurand               li.kaljurand@torivald.ee

Esmaspäev, 18. märts

Hommikusöök:  rukkihelbesupp, sepik

Lõunasöök:  risoto kanaga, leib/sai, kakao, õun

Õhtuoode:  frikadellisupp, leib/sepik

Teisipäev, 19. märts

Hommikusöök:  mitmeviljapuder, või/moos, piim

Lõunasöök:  hapukapsaborš, hapukoor, leib/sepik, piimakissell moosiga, porgand

Õhtuoode:  ahjukartul, jogurtikaste, leib, piim/vesi

Kolmapäev, 20. märts

Hommikusöök:  riisihelbesupp, sepik

Õhtuoode:  kalasupp, leib/sepik

Neljapäev, 21. märts

Hommikusöök:  hirsihelbepuder, või/moos, piim

Lõunasöök:  hernesupp, leib/sepik, marjakissell, vahukoor, nuikapsas

Õhtuoode:  kartulisalat, leib, mahlajook

Reede, 22. märts

Hommikusöök:  mannapuder, või/moos, piim

Õhtuoode:  müsli/šok.krõbin, piim/jogurt

Toitlustaja võib vajadusel muuta menüüd.

ÕPILASTE TOITLUSTAMINE

HOMMIKUSÖÖK
08: 00- 08:35

11:10- 11:30 – 1. – 4. klass

12:15- 12:30 – 5. – 9. klass

OODE

Lõunasöök on kõigile õpilastele TASUTA.

Arvete esitamisest ja tasumise võimalustest

1. Paberkandjal, esitatud postiaadressile