Kool

Ligipääsetavus

Koolihoone on ligipääsetav isikule, kes kasutab liikumisabivahendit.

Parkimisvõimalus on koolihoone vahetus läheduses. Juurdepääsutee ja parkla on kõvakattega, äärekivid puuduvad. Ligipääs hoonesse on takistuseta, välisuksel madal lävepakk.

1. korrusel asuvad erinevad klassiruumid, raamatukogu, tehnoloogiaklass, logopeedi ruum, õppeköök, riietusruum koos duširuumiga, koolisöökla ja invaWC, kuhu kõikjale pääseb ka ratastooli või muu liikumisabivahendiga.

Koolihoone on ligipääsetav isikule, kes kasutab liikumisabivahendit.