NÄITUS „TERVE HAMMAS- AUSAMMAS!“ LASTEAIAS

Veebruaris on lastele lasteaias uudistamiseks näitus Terve hammas – ausammas! Lepatriinu, Lehekese ja Päikesekildude rühma lapsed saavad lasteaiast kaasa ka selleks kuuks hambapesupäeviku + 5 kleepsu oluliste reeglitega, et hoida hambad terved. Päevikut saab koos vanemaga täita peale hommikust ja õhtust hambapesu. Päeviku täitmine on perel vabatahtlik, see on võimalus hambapesu harjumuse toetamiseks ning selleks, et lapse suus oleks iga terve hammas nagu ausammas. Tublid pesijad ja päeviku täitjad toovad korraks märtsi alguses ausalt täidetud päeviku tagasi lasteaeda, kontrollime ja usinad saavad diplomi ning kleepsu.

Lapsed, kes hetkel puuduvad – peskje ikka hambaid ja saate päevikut täita tagant järele!

Samuti võite enda teadmiste kontrollimiseks ja täiendamiseks külastada lehte suukool.ee, kasulikku lugemist nii lapse kui täiskasvanu hammaste hoidmise jaoks. Suukoolil on ka toredad väikesed videod youtube`s vaadata.

Naeratage ja püsige terved, korraldustiim Päikesekillud õp Aire ja Aelika

Naeratage ja püsige terved, korraldustiim Päikesekillud õp Aire ja Aelika