Kool

Pikapäevarühm

Pikapäevarühma eesmärgiks on, et  õpilane  saaks  koduseid töid teha  õpetaja  juhendamisel.

Pikapäevarühma 1. tunnis  on õpilasel  puhkeaeg, st vaiksed tegevused, mis võimaldavad teistel õppida (lauamängud, joonistamine jne). Ilusa  ilma  korral ollakse  õues.

Pikapäevarühmas osalemiseks  kirjutab  lapsevanem avalduse.  Kui vanem soovib, et tema  laps mõnel päeval pikapäevarühmas ei osale, annab ta sellest  õpetajale teada.

• Esmaspäeval – õp. Pille Kuusik ja õp. Urve Hallikma (3. korrus)
  • Teisipäeval – õp. Pille Kuusik ja õp. Marge Mölder (3. korrus)
  • Kolmapäeval – õp. Pille Kuusik (3. korrus)
  • Neljapäeval – õp. Pille Avamets ja õp. Kärt Pähkel (3. korrus)