Külalistund Ulla Herkeliga 08. märts toomas

2024. aasta on mitmeti märgiline: Eestil täitub ELi ja NATO liikmena 20 aastat ning ühtlasi toimuvad juunis Euroopa Parlamendi valimised.

Selle olulise verstaposti tähistamiseks teeb Euroopa Komisjoni Eesti esindus koos partneritega mitmeid toredaid ettevõtmisi ning on  ka õpetajatele igati abiks, et korraldada koolides loenguid, mis aitaksid noortel mõista ja väärtustada meie kuulumist ELi ja NATOsse ning samuti rõhutada valimistel osalemise tähtsust.

Selle raames  kutsusin Are Kooli 8.-9.klassile läbi viima külalistundi Ulla Hrekelil. Ka tema on õpetaja, aga Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Tallinna 32. Keskkoolis.

Teemad, millest räägiti : ELi ajalooline taust ja areng; põhiväärtused.

Oli tore ja tagasiside külalisesinejalt oli  suurepärane.  Nii tore, kui lisaks uutele teadmistele  saame kinnitust, et meil  õpivad  vahvad õpilased!

Õp Marju

Teemad, millest räägiti : ELi ajalooline taust ja areng; põhiväärtused.

Õp Marju