Töötuba firmas AMANITA 15. märts toomas

Täna külastas 6. klass üheskoos firmat Amanita Vana-Pärnus, kus esmalt tutvusime firma tegevusega.

Saime teada, et ringmajandusprintsiipidel sotsiaalse ettevõtlusega tegelev töökeskus AMANITA  on Solve et Coagula OÜ poolt asutatud aastal 2013. Nende  tegevussuund on sotsiaalne ettevõtlus, mis tahab lahendada mõnda ühiskonna kitsaskohta. Seda teevad oma toodete-teenuste müügi abil.

Sotsiaalsete ettevõtete ühiskondlik eesmärk tähendab nende otsest panustamist inimeste toimetulekusse ja heaolusse ning loodus- ja elukeskkonna soovitava seisundi püsimisse.

Ettevõte väärindab ringmajanduse põhimõtetel puitu ning  pakub tööd puuduva ja vähenenud töövõimega inimestele.

Peale ringkäiku toimus kolmetunnine töötuba, kus valmisid kitarrid, mida igaüks vastavalt soovile disainis.

Tänud Sauga ANK juhile Reelikale, kes selle  meie klassile võimaldas, õp Mairole ning Assole, kes lapsi juhendasid.

Õp Marju

Õp Marju