Kohtumine Indrek Tarandiga 02. mai toomas

Täna, 2. mail andis  Are Kooli 8.ja 9.klassile külalistundi  Indrek  Tarand.

Teemaks oli Eesti 20. aastane liikmelisus Euroopa Liidus. Tarand keskendus Euroopa Parlamendi tööle: millega see institutsioon tegeleb, milleks see meile vajalik on, kuidas valimised toimuvad ja mida  Euroopa Parlamendis otsustatakse.

Kuna Indrek Tarand on olnud ise  valitud kahel korral (2009. ja 2014. aastal) Euroopa Parlamenti, siis mees teadis, mida ta rääkis.
Loodan, et oli õpilastelegi huvitav hommik.

Õp Marju

Täna, 2. mail andis  Are Kooli 8.ja 9.klassile külalistundi  Indrek  Tarand.

Loodan, et oli õpilastelegi huvitav hommik.

Õp Marju