Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Muu Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Õppeaasta 2023-24(81)
15september
Laulu- ja tantsupeo pihlapuu istutamine kooliõues
Laulu- ja tantsupeo pihlapuu istutamine kooliõues
Sulge

25september
6. KL LASTEVANEMATE KOOSOLEK

6. KL LASTEVANEMATE KOOSOLEK

Sulge

26september
Liiklusalane koolitus 8.ja 9.klassile

Liiklusalane koolitus 8.ja 9.klassile

Sulge

04oktoober
Koolekogu koosolek

Koolekogu koosolek

Sulge

17oktoober
Taaskasutusprojekti koolitus 6. klassile

Taaskasutusprojekti koolitus 6. klassile

Sulge

18oktoober
3. ja 4. klass Tallinnas. Programm: Aitan lapsi kunsti juurde

3. ja 4. klass Tallinnas. Programm: Aitan lapsi kunsti juurde

Niguliste kirik, Bastioni käigud.

Sulge

20oktoober
Noortekirjanduse tutvustus 9. klassile

Noortekirjanduse tutvustus 9. klassile

Sulge

15november
Lugemisisu tund 2. klassile

Lugemisisu tund 2. klassile

Sulge

15november
Lugemisisu tund 1. klassile

Lugemisisu tund 1. klassile

Sulge

15november
Lugemisisu "Detektiivitund" 6. klassile

Lugemisisu "Detektiivitund" 6. klassile

Sulge

16november
Rahvusvaheline Sallivuse päev KIVA

Rahvusvaheline Sallivuse päev KIVA

Sulge

16november
Karjäärinõustamine 9.klassile ( grupinõustamine)

Karjäärinõustamine 9.klassile ( grupinõustamine)

Sulge

17november
Lugemisisu "Detektiivitund" 5. klassile

Lugemisisu "Detektiivitund" 5. klassile

Sulge

17november
Presidendi uudishimu päev

Presidendi uudishimu päev: YFUga aastaks õppima Taisse ja Iirimaale. Töötuba 8.ja 9.kl

Sulge

17november
Krimikirjanduse raamatukogutund 8. klassile

Krimikirjanduse raamatukogutund 8. klassile

Sulge

17november
ATH koolitus

ATH koolitus

Sulge

21november
Lugemisisu tund "Meie toimetus" 4. klassile

Lugemisisu tund "Meie toimetus" 4. klassile

Sulge

22november
4. klassi klassiõhtu
4. klassi klassiõhtu
Sulge

23november
Tori valla Noortepäev 5.-9. klass

Tori valla Noortepäev 5.-9. klass

Sulge

24november
9. klassil külas Koidula Gümnaasiumi direktor

9. klassil külas Koidula Gümnaasiumi direktor

Sulge

24november
Lugemisisu tund "Meie toimetus" 4. klassile

Lugemisisu tund "Meie toimetus" 4. klassile

Sulge

28-30
november
Jõulukruiis- Stockholmi i linnaekskursioon 6.,8.,9.klass

Jõulukruiis- Stockholmi i linnaekskursioon 6.,8.,9.klass

Sulge

30november
1.-3. klass poiste rahvastepallivõistlused K-Nõmmes

1.-3. klass poiste rahvastepallivõistlused K-Nõmmes

Sulge

04detsember
Advendihommik

Advendihommik

Sulge

12detsember
Indiv.kärjäärinõustamine 9.klassile

Indiv.kärjäärinõustamine 9.klassile

Sulge

13detsember
7.klass Endla teatris

7.klass Endla teatris 

Sulge

15detsember
Koleda jõulukampsuni päev

Koleda jõulukampsuni päev

Sulge

19detsember
Jõulupidu-pikk koolipäev!

Jõulupidu-pikk koolipäev!

Sulge

08veebruar
Kristiina Ude loeng/ töötuba ,,Ainult tüdrukutele" 4.-5.klass

Kristiina Ude loeng/ töötuba ,,Ainult tüdrukutele" 4.-5.klass

Sulge

08veebruar
Kristiina Ude loeng/ töötuba ,,Ainult tüdrukutele" 6.-7.klass

Kristiina Ude loeng/ töötuba ,,Ainult tüdrukutele" 6.-7.klass

Sulge

14veebruar
Sõbrapäev/Hoolivama õpilase valimine KIVA

Sõbrapäev/Hoolivama õpilase valimine KIVA

Sulge

14veebruar
Tüdrukute võrkpallivõistlused Pärnu Spordihallis

Tüdrukute võrkpallivõistlused Pärnu Spordihallis

Sulge

15veebruar
2. klassil klassiõhtu

2. klassil klassiõhtu

Sulge

16veebruar
Poiste võrkpallivõistlused Pärnu Spordihallis 6.-9.klass.

Poiste võrkpallivõistlused Pärnu Spordihallis 6.-9.klass.

Sulge

20veebruar
Lugemisisu tund "Meie toimetus" 4. klassile

Lugemisisu tund "Meie toimetus" 4. klassile

Sulge

21veebruar
4. klass Tallinnas. KUMU. Botaanikaaed.

4. klass Tallinnas. KUMU. Botaanikaaed.

Sulge

22veebruar
Lugemisisu tund 3. klassile

Lugemisisu tund 3. klassile

Sulge

22veebruar
3. klassi klassiõhtu

3. klassi klassiõhtu 

Sulge

23veebruar
08.45 Vabariigi aastapäevale pühendatud hommik.

08.45 Vabariigi aastapäevale pühendatud hommik.

Sulge

26veebruar
Pärnumaa algklasside ainesektsiooni koolituspäev Ares

Pärnumaa algklasside ainesektsiooni koolituspäev Ares

Sulge

28veebruar
KiVa kogemusgrupp Rääma põhikoolis

KiVa kogemusgrupp Rääma põhikoolis

Sulge

06märts
Jututund raamatukogus 7. klassile

Jututund raamatukogus 7. klassile

Sulge

06märts
Jututund raamatukogus 5. klassile

Jututund raamatukogus 5. klassile

Sulge

06märts
Jututund raamatukogus 6. klassile

Jututund raamatukogus 6. klassile

Sulge

07märts
Ulla Herkeli loeng ,,ELi ajalooline taust ja areng,põhiväärtused" 8.-9.kl

Ulla Herkeli loeng ,,ELi ajalooline taust ja areng,põhiväärtused" 8.-9.kl

Sulge

08märts
Jututund raamatukogus 9. klassile

Jututund raamatukogus 9. klassile

Sulge

08märts
Jututund raamatukogus 8. klassile

Jututund raamatukogus 8. klassile

Sulge

12-22
märts
Inimõiguste Inistituudi rändnäitus ,,Anne Franki lugu"

Inimõiguste Inistituudi rändnäitus ,,Anne Franki lugu"

Sulge

12märts
Lugemisisu tund 2. klassile

Lugemisisu tund 2. klassile

Sulge

19märts
Lugemisisu tund 4. klassile

Lugemisisu tund 4. klassile

Sulge

20märts
Lugemisisu tund 1. klassile

Lugemisisu tund 1. klassile

Sulge

21märts
Lugemisisu tund 3. klassile

Lugemisisu tund 3. klassile

Sulge

26märts
8.kl karjääriõpetuse grupinõustamine

8.kl karjääriõpetuse grupinõustamine

Sulge

27märts
8.klassi indiv.karjäärinõustamine

8.klassi indiv.karjäärinõustamine

Sulge

02aprill
2., 6. ja 7.klass õppereisil Tallinnas projektiga,,Aitan lapsi kunsti juurde"

2., 6. ja 7.klass õppereisil Tallinnas  projektiga,,Aitan lapsi kunsti juurde"

Sulge

02aprill
8. kl Pärnu teatris: "Kurjus"

8. kl Pärnu teatris: "Kurjus"

Sulge

04aprill
4.-6.kl poiste ja tüdrukute maakondlik võrkpallivõistlus P-Jaagupis

4.-6.kl poiste ja tüdrukute maakondlik võrkpallivõistlus P-Jaagupis

Sulge

08aprill
Naiskodukaitse ohutuspäev õpilastele

Naiskodukaitse ohutuspäev õpilastele

Sulge

11aprill
7.klassile Punase Risti esmaabikoolitus (Sots.ainete klassis)

7.klassile  Punase Risti esmaabikoolitus (Sots.ainete klassis)

Sulge

17aprill
Külas vilistlased Margus Rebane, Meinhard Pulk, Mihkel Mölder ja Lauri Luur
Külas vilistlased Margus Rebane, Meinhard Pulk, Mihkel Mölder ja Lauri Luur
Sulge

18aprill
Fotojaht ja tordi söömine

Fotojaht ja tordi söömine

Sulge

18aprill
Lugemisisu tund 3. klassile

Lugemisisu tund 3. klassile

Sulge

20aprill
Vilistlaste kokkutulek

Vilistlaste kokkutulek

Sulge

29aprill
9. klassi pildistamine

9. klassi pildistamine

Sulge

30aprill
Lugemisisu tund 2. klassile

Lugemisisu tund 2. klassile

Sulge

02mai
Kohtumine Indrek Tarandiga ( 8., 9.klass)

Kohtumine Indrek Tarandiga ( 8., 9.klass)

Sulge

02mai
Lugemisisu tund 3. klassile "Miks me nii räägime?

Lugemisisu tund 3. klassile "Miks me nii räägime? 

Sulge

03mai
Rahvusvaheline kiusamisvastane päev KIVA

Rahvusvaheline kiusamisvastane päev KIVA

Sulge

03mai
Õpilasesinduste inspiratsioonipäev Saugas

Õpilasesinduste inspiratsioonipäev Saugas

Sulge

07mai
Lugemisisu tund 4. klassile

Lugemisisu tund 4. klassile

Sulge

07mai
Tähtede lava lasteaias

Tähtede lava lasteaias

Sulge

16mai
Kevadpidu

Kevadpidu

Sulge

17mai
4.kl bowlingus

4.kl bowlingus

Sulge

24mai
Tutipidu

Tutipidu

Sulge

30mai
5. klass väljasõidul Pärnusse ja Valgeranna Seiklusparki

5. klass väljasõidul Pärnusse ja Valgeranna Seiklusparki

Sulge

30mai
1. klass matkal Arude tallu

1. klass matkal Arude tallu

Sulge

31mai
Are Rõõmsate Laste Päev

Are Rõõmsate Laste Päev

Sulge

06juuni
3.4.klass Proto avastuskeskuses. Programm: Kuumaõhupall

3.4.klass Proto avastuskeskuses. Programm: Kuumaõhupall

Sulge

06juuni
Ühine ekskursioonide päev

Ühine ekskursioonide päev

Sulge

06juuni
1. klassi ekskursioon Kablisse ja Tolkuse rappa

1. klassi ekskursioon Kablisse ja Tolkuse rappa

Sulge

06juuni
8. klassi seiklus Pärnu vangla põgenemistoas

8. klassi seiklus Pärnu vangla põgenemistoas

Sulge
Õppeaasta 2023-24
täna, 16.juuni