Veebivõistlus Mammut 30. aprill toomas

Tartu Ülikooli teaduskool viis tänavu koostöös Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsiga läbi uut veebipõhist ajaloovõistlust Mammut. Detsembrist aprillini korraldati 5.–6. klasside õpilastele veebipõhiselt viis vooru, Ülesanded pakkusid põnevat nuputamist kokku 2932 huvilisele üle Eesti, nuputajaid leidus kokku 171 koolist.

Diplomid antakse  välja viie vooru kokkuvõttes: I järgu diplom 91 – 100%,  II järgu diplom 81 – 90% , III järgu diplom 71 – 80% viie vooru punktidest.

Are koolist osales terve hulk mammutlasi, mõned teenisid välja ka järgud. II järgu  sai Kusti, III järgu  Kerli, Lisann, Miko, Deivid, Rasmus ja Kerlin.

Usun, et targemaks aga  said kõik osalejad :)

Õp Marju

Usun, et targemaks aga  said kõik osalejad :)

Õp Marju