Vabariigi President algatas kooliõpilastele kirja- ja mõttetalgud: Miks on Eestit maailmale vaja? 08. veebruar toomas

Vabariigi President kutsus ka sel aastal noori Eesti üle mõtlema ja oma mõtteid riigipeaga jagama. Sel aastal ootas riigipea noori otsima ja leidma  ses avatud ning tihedalt seotud globaliseerunud maailmas Eesti kohta.

•    Millist rolli mängib üks väike kultuur tänapäeva põimunud maailmas?
•    Mis on tema eelised ning miks on oluline kuulda ja kuulata just väikseid riike?
•    Mis on Eesti väärtus ülejäänud maailma jaoks?

Are Kooli  9.klassi tüdrukud  ühiskonnaõpetuse tunnis mõtlesid nendele küsimustele ja panid kirja omapoolse nägemuse.
Edasi läksid Mia-Liisi, Pille-Riini, Kärdi, Jenniferi ja Sandra mõtted.
Vabariigi Presidendi Kantselei leiab säravamate kirjutiste autorite mõtete ja kirjatööde avaldamiseks võimaluse.

•    Millist rolli mängib üks väike kultuur tänapäeva põimunud maailmas?
•    Mis on Eesti väärtus ülejäänud maailma jaoks?

Edasi läksid Mia-Liisi, Pille-Riini, Kärdi, Jenniferi ja Sandra mõtted.