Ühiskonnaõpetuse meeskondlik võistlus 19.01. 07. veebruar toomas

Sel õppeaastal toimus esmakordselt III kooliastmele ühiskonnaõpetuse olümpiaadi raames meeskonnavõistlus. Tiimis oli  4 liiget ja aega 60 minutit. Töö eest oli võimalik saada maksimaalselt 60 punkti. Kui punktiarv oli mitmel võiskonnal sama, läheb ette kiiremini lahendanud võistkond.
Sel aastal individuaalsest  olümpiaadist osa võtta ei õnnestunud - võistlus langes päevale, kui koolis oli elekter ära. Küll said noored  osaleda järgmisel päeval toimunud meeskondlikul võistlusel. Seal oli valida mitme teema vahel, et kirjutada valmis päevapoliitiline artikkel. Meie noored valisid arutamiseks Rootsi ja Soome pääsu NATOsse ning Türgi vastuseisu sellele.
Maakonna koolide seas tulid Kairon, Annika, Sandra H. ja Mia-Liis esimesteks.

Maakonna koolide seas tulid Kairon, Annika, Sandra H. ja Mia-Liis esimesteks.