Uudised

Täna tutvusid kooliga sügisel 1.klassi tulevad lapsed. 24. mai toomas


18.05 tutvusid kooliga sügisel 1.klassi tulevad lapsed. Koos õpetaja Mairo ja 4.klassi poistega meisterdati hunte ja koeri, anti intervjuu 4. klassi õpilastele, tehti ringkäik koolimajas ning lõpuks toideti õpetaja Marge "koolihaldjat" tähtede, numbrite ja sõnadega. Õhtul on lapsevanemate kord tutvuda kooli ja õp. Margega.

Tere tulemast meie kooliuusikud, juba mõne kuu pärast kohtume.

18.05 tutvusid kooliga sügisel 1.klassi tulevad lapsed. Koos õpetaja Mairo ja 4.klassi poistega meisterdati hunte ja koeri, anti intervjuu 4. klassi õpilastele, tehti ringkäik koolimajas ning lõpuks toideti õpetaja Marge "koolihaldjat" tähtede, numbrite ja sõnadega. Õhtul on lapsevanemate kord tutvuda kooli ja õp. Margega.

Tere tulemast meie kooliuusikud, juba mõne kuu pärast kohtume.