Uudised

Täna toimus Pärnu Keskraamatukogus "Leiutajate turg" 20. oktoober toomas


Täna toimus Pärnu Keskraamatukogus "Leiutajate turg" neile, kes osalesid 02. juunil rahatakuse viktoriinil. Meie koolist osalesid Andro, Jan-Gerdo, Rasmus, Lili-Marleen, Kerlin, Kusti, Kairon, Sandra ja Karoliine. Meie koolist sündis kohapeal kaks vahvat firmat Visplivennad ja Slay OÜ. Visplivennad leiutasid purunematu vispli, millega saab vispeldada kõike ning Slay Oü leiutas haavasõrmuse, kus oli lisadena antiseptik ja plaastrid. Oma hea ja huvitava toote ning hea müügikõnega võitis Slay OÜ "Leiutajate turu".

Aitäh, õpetaja Marju, et tegeled meie kooli rahatarkadega
Täna toimus Pärnu Keskraamatukogus "Leiutajate turg" neile, kes osalesid 02. juunil rahatakuse viktoriinil. Meie koolist osalesid Andro, Jan-Gerdo, Rasmus, Lili-Marleen, Kerlin, Kusti, Kairon, Sandra ja Karoliine. Meie koolist sündis kohapeal kaks vahvat firmat Visplivennad ja Slay OÜ. Visplivennad leiutasid purunematu vispli, millega saab vispeldada kõike ning Slay Oü leiutas haavasõrmuse, kus oli lisadena antiseptik ja plaastrid.
Oma hea ja huvitava toote ning hea müügikõnega võitis Slay OÜ "Leiutajate turu".

Aitäh, õpetaja Marju, et tegeled meie kooli rahatarkadega