Stockholmi reis 28.-30.11.2023 01. detsember toomas

Teisipäeval, 28.11. peale lõunat võttis buss Are kooli juurest suuna Tallinna poole, et viia 6., (7.), 8. ja 9.klassi 44 õpilast sadamasse.

29.novembri hommik võttis õpilasi vastu talviselt päikeseline ja muinasjutuline Rootsi pealinn.

Kahe tunnisel bussiekskursioonil  sai läbi sõidetud neljateistkümnest saarest pooled, kus Stockholm laiub.  Nii saime teada linna ajaloost, rootslaste elulaadist, saime teada, mida tegid kuningas Gustav I , Gustav II ja Gustav III, vaatasime, kus õpivad eestlased  ja elab kuningas.

Jalutuskäigul vanalinnas imetlesime jõuluehteis linna. Tagasi laeva sõitsime metrooga.

Buffeegi oli laevas jõulumenüüne ning õpetajad said kiita Are laste viisaka käitumise eest.

Tack, tack ( tänan rootsi k) kõiki, kes meeleoluka reisi panustasid!
Õp Marju

Tack, tack ( tänan rootsi k) kõiki, kes meeleoluka reisi panustasid!
Õp Marju

1._detsember_2023