Sõnavabaduse päev 02. juuni toomas

Teisipäeval, 3. mail on rahvusvaheline sõnavabaduse päev. Sellega seoses  arutlesid  president Kersti Kaljulaid ( 2016- 2021) koos Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutoviga  veebis  teemal   „Vaba sõna sõjas“.

Öeldakse, et sõja esimene ohver on alati tõde. Milline on üldse vaba sõna roll kriisides? Kuidas infomüras orienteeruda? Millises seisus on Eesti vaba ajakirjandus?

Are koolist osalesid arutelul videosilla kaudu 6. ja 9.klass.

Are koolist osalesid arutelul videosilla kaudu 6. ja 9.klass.