Õpioskuste talgud 24. november toomas

17.novembril toimus õpioskuste võistlus. Kahe tunni jooksul pidi arvutiklassis lahendama erinevaid, enamus küll loodusteemalisi ülesandeid, läbi viima katse ning koostama oma tegevuse kohta postri.

5.klassi võistkond: Rasmus, Greete Mai, Lili- Marleen, Rasmus ja Andro võistlesid Pärnumaa kuuenda klasside meeskondadega.  Tulemus oli suurepärane- maakonna koolide sead II, üldarvestuses 5.koht.

Tasus terve oktoobrikuu käia õp Tiiu juures matemaatikat, õp Mirjami juures eesti keelt ja kirjandust, õp Leelo juures loodust ja koduklassis kultuurilugu õppimas.

Järgmisel aastal uuesti!

Järgmisel aastal uuesti!