Ole ise muutuse eestvedaja – kingi koolidele innovaatilisi õppevahendeid 03. aprill toomas

Eesti Inseneride Liidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti haridusstartupi Praktikal algatus “Oma silm on kuningas” kutsub ettevõtteid, kogukondi ja muid huvilisi kinkima koolidele loodusainete õppe- ning katsekomplekte. Algatuse eesmärk on viia põnevad ja praktilised füüsika- ning keemiatunnid igasse kooli, et hoida õpilaste huvi, kergendada õpetajate töökoormat ning pikas plaanis vähendada inseneride ja muude spetsialistide puudust ühiskonnas.

Milliseid vahendeid koolidele kinkida saab?

Koolid saavad endale katsevahendeid vastavalt oma vajadustele ise valida. Valikus on järgmised komplektid:

• 8.kl füüsika - valgusõpetus ja mehaanika
  • 9.kl. füüsika - soojus- ja elektriõpetus
  • 8.kl. keemia

Kuidas kingitust teha saab? Vali leheküljel https://silm.praktikal.ee/  välja sobiv kool ja võta meiega ühendust.

Toeta täpselt nii palju kui soovid ja võimalik on – võid kinkida komplektid kogu kooli jaoks või kasvõi ühe komplekti. Iga kingitus teeb pikas plaanis suure heateo!

Soovi korral saavad ettevõtted komplektid ise koolidele üle anda ja miks mitte ka ise koolides külalistunde läbi viia.

Tule ja alusta ise seda muutust, mida hariduses ja ühiskonnas näha tahad!

Milliseid vahendeid koolidele kinkida saab?

• 8.kl füüsika - valgusõpetus ja mehaanika
  • 9.kl. füüsika - soojus- ja elektriõpetus
  • 8.kl. keemia

Tule ja alusta ise seda muutust, mida hariduses ja ühiskonnas näha tahad!