Nutimäng 11. mai toomas

10. mail toimus Pärnu linna ja maakonna koolide 5. klassidele nutimäng.

Igast klassist oli oodatud osalema 4-liikmeline võistkond. Kohale tuli 24 tiimi. Are kooli esindasid Lili- Marleen, Kerlin, Andro ja Rasmus.  Koguneti  kl 12.00 Pärnu Keskraamatukogu suurde saali, kus tiimid jagati kaheks: osad alustasid mängu keksraamatukogus, osad Pärnu muuseumis, siis toimus vahetus. Vajalik oli üks nutiseade võistkonna peale.

Meie tiim tegi eeltööd. Tänasel nutiajastul on kõik võimalik. Üksipulgi võtsime läbi muuseumi kõik ruumid, tutvusime erinevate ajastute ning sealsete olulisemate museaalidega.  Sama tegime keskraamatukoguga: uurisime, millistest osakondadest see koosneb, millised näitused on hetkel üleval. Kõik ikka selleks, et ei rabaks tühja, vaid oskaks Kahootis kõigile otsimismängu küsimustele kiirelt vastata.

Algus oli edukas: pikka aega oli Are tiim kõige ees. Lõpuks üks valesti vastatud küsimus kukutas  tahapoole ( 6.)  Hing jäi  lastel küll kripeldama, aga mäng oli põnev ja tulemus tegelikult hea!

10. mail toimus Pärnu linna ja maakonna koolide 5. klassidele nutimäng.