NATOst ja kaitsest 13.02. 3.-9. klassidele. Külaline Reelika Mõttus 13. veebruar toomas

Täna oli Are Koolis külas meie vilistlane Reelika Mõttus.

1. tunnis rääkis ta 5.-9. klassidele ja 2. tunnis 3.-4. klassidele NATOst, selle tähtsusest ja vajalikkusest.
Reelika ise on kaitseliitlane, kaprali auastmega ja NATO  Sõprade Ühingu aktiivne juht.
Õpilasi ei lasknud naine niisam istuda, vaid ootas aktiivset kaasamõtlemist ja küsimustele vastamist.
Sõbranädalal ja Vabariigi aastapäeva eel oli paslik  arutada ismaa kaitsmisest ja liitlaste sõprusest.
Oli hariv!

Täna oli Are Koolis külas meie vilistlane Reelika Mõttus.

Oli hariv!