Mälumängus parimad Pärnumaal 05. veebruar toomas

Meie kooli III kooliastme õpilased Mia-Liis Ristal, Sandra Hansen, Kairon Hütt ja Annika Nairis osalesid küünlapäeval Eesti koolinoorte XVIII mälumängumeistrivõistlustel, mida korraldab MTÜ Eesti Mälumänguliit koostöös OÜ Maurus Kirjastusega. Mängus oli 50 valikvastustega küsimust, igale küsimusele on aega vastuse valimiseks 35 sekundit. Küsimused olid erinevatest eluvaldkondadest (ajalugu, poliitika, geograafia, loodus, teadus, tehnika, kultuur, sport).

Võistlus viiakse läbi kahes etapis – eelvoor veebis ja finaalmäng Tallinnas 16. aprillil 2023 kell 12.00.

Ka meie esindusvõistkonnal õpetaja Marju Sepa juhendamisel tuleb jürikuul pealinna-reis ette võtta, sest esindame Viimsi koolis toimuval finaalis Pärnumaad!

Juhhuu!

Juhhuu!