Kunstiolümpiaad! 22. veebruar toomas

Laupäeval kogunesid Kilingi-Nõmme Gümnaasiumisse maakonna koolide III kooliastme parimad kunstitundjad. Meie kooli esindasid tublilt Mia-Liis Ristal IX klassist, juhendas õp. Hille Mäeväli ja Karoliine Meil VII klassist, juhendas õp. Evely Pajula.

Olümpiaad koosnes kolmest osast:

1. Teadmised

Õpilaselt eeldati kunstnike loomingu ja kunstimõistete tundmist, õigete seoste loomist, funktsionaalse lugemise ja kunstilise kujutamise oskust.

2. Oskused.

Õpilaselt eeldati kunstitehnikate tundmist ja erinevate kunstivahendite kasutamisoskust, joonistamis-, maalimis-, kujundamisoskust kompositsioonivõi disainiülesande lahendamiseks. Puhas looming!

3. Omaloominguline kunstitöö - kodus teostatud osaleja vahenditega. Teema: “Kuninglik mina!” ehk minu rokokoo stiilis autoportree. Tehnika: joonistus või maal, kromaatiline. Formaat: A3

Kiitus ja suur tänu osalejatele ja juhendajatele!

NB! Kes on piltidel!?

Meie kooli tüdrukute tulemused:

Karoliine Meil 5.-6. koht, juhendas õp. Evely Pajula;

Mia-Liis Ristal 11.-12. koht, juhendas õp. Hille Mäeväli.

Olümpiaad koosnes kolmest osast:

1. Teadmised

2. Oskused.

Kiitus ja suur tänu osalejatele ja juhendajatele!

NB! Kes on piltidel!?

Meie kooli tüdrukute tulemused:

Karoliine Meil 5.-6. koht, juhendas õp. Evely Pajula;

Mia-Liis Ristal 11.-12. koht, juhendas õp. Hille Mäeväli.