Kooli Rahvaliiga Võrkpallifestival 04. mai toomas

Täna toimus Keila Spordihoones Kooli Rahvaliiga Vôrkpallifestival. Turniirist võtsid osa üle Eesti 9 tüdrukute ja 9 poiste võistkonda. Are tüdrukud võitsid 3 mängu ja kaotasid tasavägises võitluses Narva võistkonnale. Võistlussüsteem oli kahjuks selline, et ühe kaotusega ei saanud enam 4.kohst kõrgemale tõusta. Nii, et lõpptulemuseks oli tubli 4. koht.

Võistkonda kuulusid: Sandra Hansen, Pille-Riin Peks, Mirtel Niine, Annaliisa Verbo, Kristiina Kidra, Isabel Murru, Angeelika Urban, Annika Nairis ja Liisa Ivanova, juhendaja-treener-ôpetaja Evely Pajula.