Eesti koolinoorte XVIII mälumängumeistrivõistlused 2023 15. mai toomas

Eesti koolinoorte XVIII mälumängumeistrivõistlused korraldab MTÜ Eesti Mälumänguliit koostöös OÜ Maurus Kirjastusega. Mäng viiakse läbi kahes etapis – eelvoor üle Eesti 2. veebruaril 2023 ja finaalmäng Tallinnas 13. mail 2023.
Eelvoorus võisid osaleda kõikide Eesti koolide 4-liikmelised võistkonnad. Ühe võistkonna liikmed pidid olema ühe ja sama kooli õpilased. Meie kooli tiimis olid Kairon 7.klassist, Annnika 8.klassist , Sandra ja Mia- Liis 9.klassist.
Eelvooru tulemusena pääsesid finaalmängu iga maakonna, samuti Tallinna kaks paremat võistkonda. Kokku osales eelvoorus 65 tiimi.
Are tiim sai finaali, esindades nii Pärnu linna kui maakoole.
Laupäeval Viimsisi oli kohal 25 võistkonda.
Finaalis esitati kirjalikult 50 küsimust, mis olid  jaotatud 5 plokki järgmistel teemadel:
1. ajalugu, poliitika, majandus;
2. geograafia, loodus;
3. sport, teadus & tehnika;
4. kultuur;
5. varia jm.
Iga ploki vastamiseks on aega 15 minutit.
Are tiim tuli üldarvestuses tublile 7.kohale. Õnne ja tahtmist järgmisel aasta taas võistelda.

Are tiim sai finaali, esindades nii Pärnu linna kui maakoole.
Laupäeval Viimsisi oli kohal 25 võistkonda.
1. ajalugu, poliitika, majandus;
2. geograafia, loodus;
3. sport, teadus & tehnika;
4. kultuur;

5. varia jm.
Iga ploki vastamiseks on aega 15 minutit.