Eesti kirjanduse päev 01. veebruar toomas

Esmaspäeval, 30. jaanuaril tähistati Eestis esmakordselt eesti kirjanduse päeva riikliku tähtpäevana.

Ka Are koolis oli 5. - 9. klasside klassijuhataja tund pisut pidulikum. Õpetajad lugesid ette katkendi kaasaegse klassiku A. Kivirähu raamatust "Sirli, Siim ja saladused".

Toimus ka väike viktoriin õpilastele, mille küsimused puudutasid armastatud autorite tuntud raamatuid ja tegelasi eesti lastekirjanduses. Võistlus ei käinud võidu peale, vaid pakkus väikest taaskohtumist toredate raamatutega. Siiski tuleb tunnustavalt märkida, et parim lasteraamatute tundja on meil 5. klassis RASMUS PULK, kes vastas kõigile küsimustele õigesti. Au ja kiitus talle!

Viktoriini võid vaadata SIIT.

Viktoriini võid vaadata SIIT.