Are Kooli Aasta õpetaja Marju Sepp ja Are Kooli Aasta kolleeg Leelo Lusik! 13. oktoober toomas

Meie kõikvõimas tandem!
Meie AASTA ÕPETAJA kohta on kolleegid öelnud nii: kes teeb see jõuab; entusiast; jõuab kõike, näeb kõiki, teeb kõike. 5. ja 9. klassi õpilaste meelest on ta asjalik, tore, lahke, naljakas, lõbus, lahe, hooliv, hea reisikorraldaja, töökas, suure südamega, cool, rõõmsa iseloomuga, õpilaste jaoks alati olemas kui neil on probleemid, asjalik ja range, väga range aga ikkagi elurõõmus, abivalmis, isegi viisakas, kõiketeadja, positiivne ja pühendunud. Vot nii!Are kooli ja kogukonna jaoks on ta suurte kogemustega õpetaja, kes võtab õpilastega osa erinevatest võistlustest ja viktoriinidest, hoiab Are kooli meediapildil, kes toob kooli rändnäitusi ning saadab omakorda õpilaste töid rändama - võistlustele. Ta on innovaatiline juhendaja, kes kasutab hulgaliselt kaasaegset digitehnikat ning kaasab ainetundide läbiviimisel külalisõpetajaid. Tema juurde broneeritakse loovtööde juhendamine vähemalt aasta jagu ette. Edumeelsete ja õpihimuliste lastega oskab igaüks töötada, aga tema õnnestub ka seal, kus on tahtmist ja arusaamist vähem. Ta märkab õpilaste eripära, nii andekaid kui natuke vähem andekaid. Leiab igaühele sobivaima õppemeetodi, et kõik vajalik saaks selgeks või väga selgeks. Ta on õpetajate kõneisik töökoosolekutel. Temas peegeldub õpetajate meeleolu - kui tema särab, särab kogu õpetajaskond, särab õpetajaskond, säravad ka õpilased. Ta on kõikide lemmik, nii õpilaste kui ka õpetajate oma. Tal on eriline oskus pidevalt korraldada ja broneerida. Meie õpilased on tema eestvedamisel läbi sõitnud terve Eesti. Puhkuse saabudes leiab ta aga ootamatult, et on endale ja oma lähikondsetele broneerinud vahvad spaad ja hotellid mõnes Euroopa mäestikus. Tal ei ole võimalik käed rüpes isegi puhkust nautida, vaid ta tõmbab jalga nahkpüksid, paneb kiivri pähe ning võtab mootorrattaga suuna Euroopasse, et laadida akud uueks õpetamise aastaringiks.
Are Kooli aasta õpetaja 2022 on sotsiaalainete õpetaja MARJU SEPP!
Are Kooli AASTA KOLLEEG on inimene, kellel on igale küsimusele vastus ning murele abinõu.
Ta on alati toetav. Kui tema poole pöörduda, siis kunagi ei tule sealt vastust, et ma ei tea. Ta kuulab sind ning tekitab sinus kindlustunde, et murele on olemas lahendus. Sageli leiad temaga vesteldes vastuse hoopis iseenda seest.
Ta on alati heas mõttes poliitiliselt korrektne ning temaga arutledes tajud, et maailma on tegelikult ikka palju parem paik, kui päeva alguses arvasid. Tema tunnustav - julgustav ning abivalmis olek tekitab turvalisust. Ta on nagu meie õpsla hoolitsev ema, kes jälgib, et oleksime terved ja meie häälepaelad töökorras, tuues meile tee sisse mett. Ta on rõõmsalt uputanud kogu kooli rohelusse, tagades, et ilu ja harmoonia taimede näol meid igapäevaselt ümbritseks ja meie meeli paitaks. Parimad stressimaandajad - loomad, linnud ja kalad - elavad tema hoolitsusel meie keskel. Ta organiseerib massaaži, et vaimu kandev keha püsiks parimas korras. Ta on asendamatu asenduste suhtes - alati võimalusel asendab ning hindab ka seda, kui teda toetad.
Lisaks kogu sellele hoolimisele on ta ülitegus - tantsib, vurritab mett, hoidistab nagu usin orav talvevarusid, mida lahkelt jagab ka kolleegidega nende rõõmuks. Õppeaasta lõpus tõmbavad nad koos Are Kooli aasta õpetajaga nahkpüksid jalga, panevad kiivrid pähe ning põrutavad oma raudsete suksude tagaistmel Euroopasse silmaringi avardama, nähtut kolleegidega jagamiseks mällu talletama ja oma energiavarusid täiendama.
Are Kooli aasta kolleeg 2022 on loodusainete õpetaja LEELO LUSIK.
Meie kõikvõimas tandem!
Are Kooli aasta õpetaja 2022 on sotsiaalainete õpetaja MARJU SEPP!
Are Kooli aasta kolleeg 2022 on loodusainete õpetaja LEELO LUSIK.