Are Kool pakub tööd 24. mai toomas

Are Kool aadressiga Kooli tn 1, Are Alevik www.are.edu.ee ootab alates 21. augustist 2024 oma kooliperega liituma:

• Klassiõpetajat 1. klassile
  • 0,5 koormusega huvijuhti
  • 0,5 koormusega eripedagoogi

Pakume vaheldusrikast tööd koduses ja kaunis keskkonnas, toetavas, positiivses ja arengule suunatud meeskonnas. Ootame Sinult lisaks suurepärastele teadmistele ja koostöösoovile enesejuhtimis- ja empaatiavõimet ning valmisolekut panustada erinevat tuge vajavate õpilaste arengusse.

Kui tunned, et võiksid sobituda meie rõõmsameelsesse ja tegusasse meeskonda, saada palun hiljemalt 31.05.2024 aadressile direktor@are.edu.ee digiallkirjastatult järgmised dokumendid:

• Avaldus, (sh omakäeline kinnitus, et puuduvad ametikohale asumiseks seadusest tulenevad takistavad asjaolud);
  • CV ja motivatsioonikiri;
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Täiendav info telefonil 53482880.

• Klassiõpetajat 1. klassile
  • 0,5 koormusega huvijuhti
  • 0,5 koormusega eripedagoogi

• CV ja motivatsioonikiri;
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad.

Täiendav info telefonil 53482880.