16. ja 17. veebruaril toimus Are Kooli 4.-9.klassides mälumäng Eesti ajaloo ja sümbolite kohta 17. veebruar toomas

16. ja 17. veebruaril toimus Are Kooli 4.-9.klassides mälumäng Eesti ajaloo ja sümbolite kohta. Küsimusi oli 105 ja vastamisel olid abiks valikvastused. Eelnevalt oli võimalus koolimaja koridorides lugeda Eesti kohta tsitaate ja sümbolitest. Kes viitsis enne lugeda, siis oli see vastamisel abiks.
Parimad ajaloo tundjad on:
4.klassis  Anni
5.klassis Greete Mai
6.klassis Miko
7.klassi Kairon
8.klassis Liisa
9.klassis Mia- Liis.
Õnne tublidele ja Eesti Vabariigile !

Parimad ajaloo tundjad on:
4.klassis  Anni
5.klassis Greete Mai
6.klassis Miko
7.klassi Kairon
8.klassis Liisa
9.klassis Mia- Liis.
Õnne tublidele ja Eesti Vabariigile !