Suur Lotte Leiutamisvõistlus 2021

Kuni 21. märtsini said  kõik Eesti lapsed 4.korda  panna oma loomingulisuse taas proovile Lottemaa Suurel Leiutamisvõistlusel, mille eesmärk on  sütitada lastes leiutamiskirge, loovust ja uuendusmeelsust.

Ka Are kooli 4. ja 5.klassi õpilased löid kunstiõpetuse tunni raames distantsõppel sellel üritusel kaasa. Kahe nädala jooksul oli vaja lahtiste silmadega ringi käia ja mõelda, mida oleks vaja, et meie kõigi elu kergem ja lõbusam oleks,  ning lõpuks idee paberile panna.

Töid vaadates  on selge, et enim muret tekitab meie lastes pesupesemine, musta pesu pesukorvi saamine ning triikimine ja kappi panek. Veel olid  mitu õpilast keskkonnateadlikud ja mõtlesid, kuidas prügist vabaneda. Aga eks vaadake   ja hinnake neid töid ise SIIN.

Kokkuvõttes läks hästi. Meie Kusti 4.klassist oma tööga RÄÄKIV PEEGEL võitis end finaali, tuli 5 parima sekka.

Selle tulemusena saab ta suvel oma perega mina Lottemaale lõbutsema. Õnne!