Õpilaste käsitöönäitused

Sel õppeaastal on käsitöönäituse teemaks keskkonnasõbralik taaskasutus.

Pärnus, Akadeemia 2 maja fuajees ja trepigaleriis on kuni 15. maini avatud Pärnumaa õpilaste kunsti- ja käsitöönäitus-konkurss. Astuge läbi ja vaadake ise üle,  kui ilusat ja huvitavat käsitööd ka meie kooli õpilased teevad õpetaja Evely Pajula juhendamisel.

5.-6. klassi arvestuses saavutas I koha 5. klassi õpilane Maria Välba (ristpistes tikitud rebasega seljakott) ja 8.-9. klassi arvestuses 8. klassi õpilane Triinu Võsumets samuti I koha (tikitud pildiga lapitöö tehnikas padi). Palju õnne ja tänu tubli käsitöö tegemise eest!

Et Pärnus  ruumi napib ja kõikide tööd ei mahu väljapanekule, siis paralleelselt on sel aastal üleval ka Pärnu ja Pärnumaa virtuaalne käsitöönäitus 2019h .

Virtuaalnäitusel on tööd üleval kolmes vanuseastmes. Lisaks õpetaja Eveli õpilaste töödele on üleval ka õpetajate Ülle Tiimuse, Marge Möldri ja Mairo Sepa juhendatud õpilaste tööd.

Tublidus ei tule tööta, osavus ei hooleta… Kiitus tegijatele!