Meie esimene klass

Sel õppeaastal alustas Are Koolis õpetaja Aive juhatusel kooliteed 17 särasilmset ja vahvat koolilast. Aktusel tutvustasid üheksandikud Ingela ja Liis neid eelmise aasta neljandike sõnadega: 

 

Joko Marii

Pille-Riin kirjutab Joko Marii kohta: Joko Marii on 6aastane. Ta elab Ares. Tal on üks suur vend, aga peagi on perre oodata veel üht venda või õde. Ta isa nimi on Ermin, ema nimi Elise. Joko Marii sünnipäev on suve keskel. Tema lemmikloom on koer. Tal on 1 koer, 3 kassi, 2 lindu. Ta tahab koolis kõike õppida. Tema lemmiksöök on ühepajatoit.

Pille-Riin soovib Joko Mariile tervist ja uusi teadmisi kooliteel!

 

Kevin

Annaliisa teab, et Kevin on seitsmeaastane. Tema lemmiktund on puutööring. Tal on väike vend. Kevinil on rohekad silmad ja kollakad-valged juuksed. Ta käis Suigu lasteaias.

Annaliisa soovib, et tal läheks koolis hästi!

 

Kerlin

Viktoria kirjutab, et Kerlin on väga tark. Ta käib tantsimas Are noortekas ja linnas. Ta lemmikvärvid on sinine, lilla, roosa jne. Kerlini lemmikloom on kass, aga tal ei ole endal kahjuks ühtegi looma. Kerlini juuksed on helepruuni värvi. Ta lemmiktoit on makaronisalat. Tal on vend Kairon, kes käib nüüd 3. klassis ja ta ema on Are kooli huvijuht. Kerlin on väga tore.

Viktoria soovib Kerlinile palju tarkust!

 

Karl Gustav Kakko

Kärdi meelest on Karl Gustav tumedapäine rõõmus poiss. Talle meeldib väga meisterdada. Tal on väike vend. Karl Gustav tahab juba väga kooli tulla, et mängida palli. Veel ootab ta väga meisterdamise tundi.

Kärt soovib, et ta oleks korralik ja tubli koolilaps!

 

Jan-Gerdo

Jan-Cerdo tahab saada tuletõrjujaks. Tema lemmiksöök on kartulipuder. Ta tahaks koolis lugemist õppida. Jan-Gerdo perekonnas elavad veel ema, isa, vend ja õde. Tal on tumedad juuksed. Ta on armas. Ta ütles Lisetile, et talle meeldib Are Koolis käia.

Liset soovib, et Jan-Gerdol oleks koolis tore ja palju sõpru!

 

Janely

Kristiina on kirjeldanud, et Janelyl on heledad juuksed ja kaks patsi peas. Tal oli kohtumisel ilus roosa kleit ja ta on nii armas. Ta on 7aastane ja tahab kokandust õppida. Tal on kass Kitty, kes on tüdruk nagu Janelygi. Janely oskab väga hästi ennast joonistada. Talle meeldib matemaatika. Tema lemmikvärvid on roosa ja veel mingid värvid. Tal on kolm õde, kes käivad siin koolis – suur õde Aureelika, Jennifer käib 5. klassis ja veel õde Angelika. Janelyle meeldivad kassid ja koerad. Ta tahaks veel lasteaias olla, kuid täna tuleb ikkagi kooli.

Kristiina soovib Janelyle head kooliteed ja et tal läheks hästi!

 

Lili-Marleen

Jennifer teab, et Lili-Marleen tahab saada disaineriks. Tema lemmikvärvid on must, valge ja tumelilla. Tema lemmiktund oleks matemaatika, sest ta oskab juba natuke arvutada, aga ka kunstiõpetus. Tema lemmikloom on hobune. Jennifer küsis temalt, kas ta tahaks lasteaeda jääda või kooli minna. Lili-Marleen ütles, et natuke mõlemat.

Jennifer soovib, et Lili-Marleen naudiks kooli ja et ta saaks suurena disaineriks ning tal läheks terves elus kõik hästi!

 

Miia Eliise

Miia Eliise on 7-aastane. Sandra meenutab, et Miiale meeldis väga meie koolis. Ta elab Pärnu-Jaagupis. Miia lemmiksöök on juurviljad, lemmikvärvid sinine ning roheline. Miia ei tea veel, kelleks ta suurena saada tahab, aga tal on veel küllalt aega otsustada. Miial on blondid juuksed ja ta on üsna pikk.

Sandra soovib Miia Eliisele toredaid kooliaastaid!

 

Rasmus

Remy-Lauri teab, et Rasmus tahab saada kosmonaudiks ja lennata kogu kosmose läbi. Rasmus tahab koolis ka kosmosest rohkem teada saada – näiteks, et kas seal kuskil on veel elu. Ta sooviks leida Maast 2 korda suurema planeedi, millel on ogad. Rasmus ei tea, mis on tema lemmiksöök, aga ta on tore poiss.

Remy-Lauri soovib Rasmusele head kooliteed ning et tal oleksid head hinded!

 

Andro

Emmeliine pani tähele, et Andro lemmikvärv on sinine. Androl ei ole lemmiklooma. Andro parim sõber on Märt ja ta lemmiklaul on „Kiki-Miki“. Ta lemmiksöök on makaronid. Ta tahab õppida kokkama ja talle meeldis meie koolis kõige rohkem suur papagoi.

Emmeliine Evelin soovib Androle edukust ja tarkust!

 

Deliisa-Maria

Deliisa-Maria tuleb meie kooli Pärnu-Jaagupi lasteaiast kindla sooviga hästi õppida. On teada, et talle meeldis lasteaias mängida ja mänge ise välja mõelda. Aga palju rõõmu valmistab talle ka joonistamine. Ta on väga sõbralik ja hooliv oma kaaslaste suhtes.

Soovime Deliisa-Mariale põnevaid ja sisukaid päevi koolis!

 

Märt

Mia-Liis märkas, et Märt oli veidi tagasihoidlik ja vaikne. Kui ta küsis Märdi käest, mis ainet ta tahaks koolis õppida, siis ütles Märt, et kokandust. Siis küsis Mia, kelleks ta tahab saada suurena, kuid Märt ei teadnud. Märdile meeldib samuti laulda ja joonistada. Kuigi Mia ei kuulnud, kuidas ta laulab, usub ta, et ilusti. Märt joonistab toredalt ja vahel teeb nalja ka. Ta oskab ka arvutada, ta teadis kui palju on 3+3 jne.

Märdile soovib Mia-Liis, et ta oleks veidi julgem, aga mitte liiga hull. Mia loodab, et talle meeldib koolis ja et ta leiab endale palju sõpru, sest ta on sõbralik poiss!

 

Marlee

Maria oli üllatunud, et Marlee oli palju väiksem kui tema. Marlee ütles Mariale, et tal ei ole loomi. Ta ütles ka, et tal on üks vend, kes käib lasteaias. Marleel oli roosa müts peas ja ta oli Maria meelest väga armas. Maria näitas talle oma klassis Ribi-Robertit ehk luukeret, see meeldis Marleele väga ja ta lubas selle abil kõik inimese luud selgeks õppida.

Maria soovib Marleele head õnne!

 

Grete-Liis

Marii kirjeldab, et Grete-Liisil on helepruunid pikad juuksed. Silmad on tal helesinised. Tal oli kohtumispäeval seljas heleroosa kleit ja peas Elisa nokkmüts. Grete-Liisil on suur õde Lisete ja kaksikutest õde ning vend. Tema lemmikloom on koer. Ta lemmiktund on kunstiõpetus.

Marii soovib, et Grete-Liisil oleks koolis head hinded ja et ta õpiks hästi!

 

Mattias

Hedrika-Eret alustab tõdemusega, et Mattias on poiss. Ta on väga tore ja sõbralik. Tal on heledad juuksed. Mattiase õde Kerttu õppis samas koolis, kus meie. Mattias tahab suurena politseinikuks hakata. Ta tahab koolis kõige rohkem lugemist õppida. Mattiasele meeldivad loomad. Tal on kodus suur koer. Ta ütles, et talle meeldib loomaaed. Talle meeldib nokamütse kanda. Mattiase peres on ta ema, isa, Mattias ja ta õde Kerttu.

Hedrika soovib, et Mattias õpiks väga hästi!

 

Eliise

Mirtel sai teada, et Eliise lemmikvärvid on kollane ja roosa. Ta lemmikloom on liblikas ja ta tahaks endale väga hobust. Tal on palju igasuguseid loomi, kaasa arvatud kanad. Ta lemmiksöök on makaronid. Tal on väike õde ja suur vend. Eliise on kuueaastane. Ta oli täiesti veendunud, et tuleb ka Are Kooli õppima. Tal pole lemmiktundi, mida õppida, aga talle meeldib väga joonistada.

Mirtel soovib Eliisele edu ja palju tarkust!

 

Greete Mai

Mia-Liis meenutab, et Greete Mai ütles, et ta lemmikaine on inglise keel ja ta käib inglise keele koolis, mida ta varsti lõpetama hakkab. Kui Mia uuris ta käest, kelleks Greete saada tahab, siis ta ütles, et õpetajaks – just lasteaiaõpetajaks. Talle meeldib laulda ja joonistada. Ta laulis ka Mia-Liisile, kellele väga meeldis Greete hääl, see oli selline pehme ja mõnus oli kuulata. Ta joonistas ka väga ilusti ning Mia meelest isegi temast paremini. Greete olevat tunnistanud, et talle matemaatika väga ei meeldi, sest ta ei oskavat eriti arvutada, kuid arvutiklassis luges ta arvutid ka üle.

Greete-Maile tahaks Mia-Liis soovida, et ta laulaks muusikatunnis valjult ja julgelt, et õpetaja paneks ta mõne laulu solistiks. Ja kooris võiks ta ka käia, sest Mia käib ka kooris veel ühe aasta ja nad saaksid seal koos laulda!