Märtsiprints ja -printsess 2016

10. märtsil oli lasteaia maja imeliste, vahvate ja ilusate printsi- ja printsessikandidaatide päralt. Toimusid Märtsiprintsi ja –printsessi valimised.
Märtsiprints ja -printsess 2016Kogu üritus nõudis osalejatelt väga suurt julgust, eneseväljendusoskust,esinemisosavust ja veel palju muudki.
Osalemas oli kokku 13 last ja esindatud olid kõik rühmad.
Kandidaadid pidid ürituse alguses ennast tutvustama. Seejärel toimus esinemisvoor, kus osalejad võisid üles astuda laulu, tantsu, luuletuse või millegi muu huvitavaga. Lõpuks tuli vastata küsimustele.
Kohal oli kolmeliikmeline žürii, kes valis ühe Märtsiprintsi ja ühe Märtsiprintsessi. Publik sai samuti oma lemmiku valida.
Nii selgusidki 2016. aasta Are Kooli lasteaia Märtsiprints – KAIRON HÜTT ja Märtsiprintsess – ISABEL MURRU. Publikupreemia pälvisid KAIRON HÜTT ja KERLIN HÜTT.
Väga lähedal võidule olid veel Miko, Lili-Marleen, Angelika. Kõik osalejad olid väga tublid. Väikesed meened ja
üllatusmunad olid kõik võistlejad ära teeninud.
Suur tänu teile: fotograaf Katrina Tang, kroonide autor Külliki Pahk, meie hindajad – Ille Aaspalu, Viiu Tamla, Sirje Juss – ning kõik Märtsiprintsi ja –printsessi kandidaadid ning nende pered.
See üritus andis kindlasti lastele juurde enesekindlust ja julgust, mida läheb elus väga vaja. Tundus, et kandidaate oleks järgmisel aastal veelgi juurde tulemas.
Lasteaia õppejuht Ülle Krusemann
Pilte saab lisaks vaadata SIIT (Parool – Prints2016).