Lasteaia Aasta Õpetaja ja Aasta Kolleeg

ARE KOOLI SUIGU LASTEAIA AASTA ÕPETAJA ON

AIRE AASPALU

Aire on Õpetaja väga suure algustähega. Ta on aus enda ja teiste  suhtes. Airega on suurepärane koos töötada, ta kuulab ja arvestab töökaaslaste mõtteid. Aire on kolleegidega õiglane ja julgeb oma arvamuse välja öelda. Austust väärib tema pühendumine töösse,  Aire teeb oma tööd südamega ja lähtub eelkõige laste heaolust.

Aire suudab õppetegevused kaasahaaravaks muuta, panna lapsed kaasa mõtlema, rääkima ja  tegutsema. Lapsed on öelnud, et õpetaja Aire on tark…. Ja seda ta kahtlemata on, ükskki küsimus ei jää vastuseta. Hästi tuleb õpetaja Airel välja ka giidi roll õppekäikudel, soo- ja metsaradadel, on ta siis reisijuhiks lastele või töötajatele.

Tasakaalukas ja väljapeetud, muutub ta mõnel hetkel väga loovaks ja kelmikaks. Aire näitlejameisterlikkus on  imeteldav, ta võtab endale ükskõik millise rolli ja mängib selle suurepäraselt välja, ei ole vahet, kas lava on suur või väike. Võrdselt hästi suudab Aire sisse elada põrsakese, päkapiku ja pereisa rolli. Aire on väga hea huumorisoonega. Lisaks loob ja lavastab ta lastele näidendeid, kus igaüks saab vahva rolli. Õpetaja Aire kirjutab veel ka lastelauludele sõnu. Laste eriliseks lemmikuks sai üks lahe räpilaul.

Aire jääb igas olukorras rahulikuks. Ta on eeskuju meie õpetajatele.

Airel on julgust ja tahet maailma paremaks muuta.

ARE KOOLI SUIGU LASTEAIA AASTA KOLLEEG ON

VIRVE LEIMANN

Virve on sõbralik ja heatahtlik, rõõmsameelne ja vastutulelik. Küsi ainult … Ja ta tõttab appi. Annab endast alati maksimumi. Ta leiab alati väga häid lahendusi, märkab, kus võiks tema abi vaja minna. Virve sõnavaras ei ole väljendit, et see ei ole minu töö. Ta on usaldusväärne ja meeldiv suhtleja. Temaga rääkimine teeb tuju alati heaks. Oskab lugu pidada heast naljast. Virve on justkui alati kuulunud lasteaia kollektiivi ja lasteaia majja. Töö tema kätes lausa lendab. Suurim karistus Virve jaoks on paigal olemine. Särav, kiire, tegus ja väga abivalmis, selline on Suigu lasteaia Aasta Kolleeg Virve Leimann.