KUNSTIKONKURSID

Distantsõppe ajal võtsid 4. ja 5.klassi õpilased osa mitmest kunstikonkursist. Kodus olles oli aega kaasa mõelda ja oma töid joonistada. Märtsi lõpus korraldas Eesti Ornitoloogiaühing ja Tartu Kunstimuuseum selle aasta linnu, kuldnoka postkaardi kavandi konkursi.
Meie õpilaste töid võite näha siin:

Aprilli lõpus osales 4.kl Põhjamaa Mesindusfestivali joonistuskonkursil teemal „Mesilasmaagia“.
Võistlusele saadetud töid saab näha siin:

Mai lõpus osaleme Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi, Postimees Juuniori ja Eesti Olümpiakomitee joonistuskonkursil, kus pidime kavandama Tokyo olümpiale minevatele Eesti sportlastele õnnetoova maskoti.
Kavandeid on võimalik näha siin:

Ükski saadetud töö küll kolme parima hulka ei tulnud, kuid aktiivse osavõtu eest pälvis 5.klass eriauhinna: nimelt käib koolile lugemiseks 2 kuud Postimee Juunior, osalejad saavad joogipudeli ning klassil on võimalik sügisel minna Spordimuuseumisse tasuta õppekäigule! Eks ole ju tore?