Kaheksandikud korjasid vähiravile raha

Jõulud on teadagi heategevuse aeg. Nii oli plaan ka meil, Are Kooli kaheksandikel üleüldise headusega kaasa minna. Eelmisel aastal kogusime oma jõulukinkide raha kokku ja ostsime selle eest varjupaika kassikonserve. Sel aastal tegime natuke suuremad plaanid. Kuna meie klassil on olnud päris lähedane kokkupuude vähiga, otsustasime annetada vähihaigete raviks. Aga et summa saaks kokku natuke suurem, siis jagasime oma ideed ka teiste koolikaaslastega. Käisime läbi kõik klassid esimesest kuni üheksandani, rääkisime jõulukingitustest, annetamisest, vähist, jagasime flaiereid.  Mõelge, kui palju saaks kokku raha, kui igal kuul iga Eesti elanik annetaks kasvõi ühe euro. Kahjuks tegi meie heale ideele kiire lõpu valitsuse otsus suunata koolid varasele talvevaheajale. Õnneks reageeris enamus Are kooli õpilasi ja õpetajaid kiirelt. Kogunes kokku päris ilus ja üle ootuste suur summa. Talvise pööripäeva õhtul sai Hille Tänavsuu vähiravifondile tehtud ülekanne summas 1053 eurot. Väga loodame, et sellistesse fondidesse on vaja tulevikus järjest vähem annetada!

SUURE AITÄH kõigile toetajatele ütlevad – Rasmus, Ott, Cameron, Pruno, Cardo, Aureelika, Sofi-Riin ja õp. Leelo