Ingela auhinnaekskursioon Tallinna Lennujaama

Esmaspäeval, 12.novembril avanes mul võimalus osa saada Tallinna Lennujaama ekskursioonist. See oli auhinnaüritus vabariikliku majandusviktoriini parimatele osalejatele.
Image result for tallinna lennujaamEkskursiooni alguses pidime läbima turvakontrolli, kus meie isikuandmeid ning kaasasolevaid asju kontrolliti. Edasi suundusime me Lennujaama VIP-ruumi, kus näiteks hiljaaegu oli viibinud paavst. Seal saime väikese huvitava ajalootunni.
Lennujaamas sõitsime ringi bussiga, mis meid erinevatesse punktidesse viis. Külastasime näiteks päästejaama, suurte sõidukite halli ja muidugi nägime ka lennukeid. Kõige huvitavam koht, kuhu meid viidi, oli lennukite remondihall. See oli ilmatuma suur ning parasjagu said kaks lennukit seal tuuningut. Eriline oli see juba sellepärast, et sinna ruumi tavaliselt kõrvalisi inimesi lasta ei taheta. Minul see võimalus õnneks tekkis.
Ekskursioon oli väga huvitav ning vastused küsimustele ning põnevad lood said räägitud kogenud lenduri poolt. Lisaks sain ka palju kasulikke teadmisi iseseisvaks reisimiseks.

Ingela, 9. kl.