Edulugude konkurss ,,Õppimine on põnev!”

Juba mitmeid aastaid korraldab haridusprogramm “Ettevõtlik kool” üle-eestilist edulugude konkurssi „Õppimine on põnev!“ .Laekus  94 edulugu.
Edulugude konkurss kogub koolide ja lasteaedade eelneva õppeaasta lugusid vahvatest õpikogemustest. Sel aastal laekus lugusid 13 maakonnast.

2018.aasta parimad maakondlikud lood valis välja kohalik žürii, mida korraldab Maakondlik Arenduskeskus.  8. oktoobril 2019 toimus Strand ja SPA Konverentsihotellis Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev, kus osalesid ka Are Kooli kõik  7.-9.klassi õpilased.

Peale selle, et noored said osaleda erinevates töötubades, kuulutati välja ka edulugude nominendid ja parimad   lood.

Ettevõtliku kooli edulugude konkursi Pärnumaa edulood 2019

Pärnumaa noorte inspiratsioonipäeva tipphetk on peagi käes!Selguvad ETTEVÕTLIK KOOL edulugude konkursi Pärnumaa parimad edulood. Pärnumaa edulood on teie ees!

Posted by Pärnumaa Arenduskeskus on Esmaspäev, 7. Oktoober 2019

Are Kool parimate hulka ei pääsenud.

Edulugude konkursi korraldamist toetavad Haridus- ja Teadusministeerium ning ettevõtlusõppe programm “Edu ja Tegu” Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist.