Are Kooli Suigu Lasteaia aasta õpetaja ja kolleeg

AASTA ÕPETAJA 2020
MERLE JUSS

Merle Juss

Merle Juss on õpetaja, kes jõuab iga lapseni ja lapsevanemani. Ta märkab ja hoolib.  Merle jagab alati lapsega lapse muresid ja rõõme. Ta on õpetaja, kes seabki esikohale lapse. Ajal, kui toimuvad tegevused või vestleb õpetaja Merle lapsega, teab iga kolleeg, et õpetajat sel hetkel segada ei tohi. Tema organiseeritud tegevused on lapsekesksed, arendavad ja laste jaoks põnevad. Vajadusel oskab ta kiiresti ümber orienteeruda vastavalt olukorrale. Lapsevanemad on tunnustanud teda põhjaliku, rahuliku ja lapsekeskse suhtlemisstiili eest. Lasteaia juba lõpetanud noored on teda nimetanud enda lemmikõpetajaks lasteaias.

Ta on põhjalik, süveneb kõigesse, mida ette võtab. Merle on tõeline professionaal, teab palju, ja mida ei tea, selle selgitab välja

ARE KOOLI SUIGU LASTEAIA
AASTA KOLLEEG 2020
TRIIN AASPALU

Triin Aaspalu

Peakokk Triin Aaspalu on ülimalt pühendunud oma tööle Suigu lasteaias. Lasteaed on justkui tema teine kodu. Ta selgitab välja, millised on kolleegide plaanid ja pakub mõtteid, kuidas tema saaks nendesse plaanidesse panustada. Triin on inimene, kes ei lasku kunagi mugavustsooni, ta muudkui areneb ja arendab, et Suigu lasteaed saaks paremaks.

Triin on valmis kuulama kolleege, kui neil on mure. Ta on usaldusisikuks nii mõnelegi töökaaslasele.

Triin ei pea paljuks veeta nädalavahetusi lasteaias, ainult selle nimel, et mõni ruum saaks korda või uue ilme. Tema kohta kehtib vanasõna „Kus viga näed laita, seal tule ja aita.“  Triin lööb alati käed külge. Kui vaja, asendab juhtkonda, kui vaja, sätib kostüümiladu nii, et õpetajatel mugavam vahendeid leida oleks.