Püha Patricku päev koolis

18. märtsil oli ülekooliline STIILIPÄEV – ROHELINE, kuna just selle värviga seostatakse Iirimaa kaitsepühakut St Patrickut.

Inglise keele tundides said kõigi suuremate klasside õpilased rohkem teada püha Patricku, Iiri ajaloo ja 18. märtsil peamiselt briti saartel ja Ameerikas tähistatava päeva kohta. Lisaks toimusid Kahoot! viktoriinid ja suuremad õpilased said täita temaatilisi töölehti, mille põhjal otsustas õpetaja klassi parimad.

Väiksematel on võimalus värvida plakateid ning samuti lahendada töölehti. Neile rääkisid püha Patricku päevast õpetajad Aive, Marge ja Urve, aitäh teile! Ka 1.-2. klassi parimad said auhinna.

Parimatest parimateks osutusid:

1. klassist Lili-Marleen ja Janely.
  2. klassist Merilyn ja Bairon.
  3. klassist Romet, Kairon ja Isabela.
  4. klassist Reijo, Ranar ja Helyana.
  5. klassist Angeelika, Mirtel ja Mia-Liis.
  6. klassist Sofi-Riin, Lisette ja Aureelika.
  7. klassist Katariina (üldarvestuses 2. koht!), Henry (üldarvestuses 3. koht!) ja Renate.
  8. klassist Triinu (üldarvestuses 1. koht!), Eliise, Ketlin ja Kaisa.
  9. klassist Ingela, Liis ja Arti.

Õpetaja Kristi