Vurripäev

Tuhkapäeval toimus algklasside õpilastele vahva vurride meisterdamise ja vurrikeerutamise jõukatsumine. Eriti tore oli, et ürituse organiseerimise võtsid enda kanda 5. klassi poisid, keda juhendas omakorda töö-ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Mairo Sepp. Poisid olid tööõpetuse tunnis ette valmistanud vurride meisterdamiseks vajalikud toorikud ja omandanud võistlusreeglid. Väikestel koolijütsidel tuli viiendike juhendamisel ainult lihvimis- ja kaunistamistöödega tegeleda. Paljud lapsed said esmakordselt proovida Vurripäeva võitjadliivapaberi võlujõudu puust toorikute silumisel. Kaunistamisele aitasid kaasa viltpliiatsid ja kleepekad. Kui vurrid olid kenaks vuntsitud, selgitati välja parimad meistrid, kelle lelu kõige kauem võistluslaual keerutas.

Parimad vurritajad on 1. klassist Karl-Martin, 2. klassist Pille-Riin ja Mirtel, 3. klassist Pruno ja 4. klassist Renate.

Suur tänu õpetaja Mairole ja viienda klassi poistele, kes kooliellu vaheldust tõid!

Rohkem õpetaja Marju ja õpetaja Aive tehtud pilte saab vaadata SIIT, parool – Vurr16

Õpetaja Aive Annuste