Võistkonnad 2014/15

Septembrikuu spordipäeval jagunes kogu koolipere viie võistkonna vahel: Sinised, Lõvid, Tibukesed, Moosipallid, Naksitrallid.

SINISED

  1. Laura Pohlak
  2. Liset Brants
  3. Cardo Klaas
  4. Sofi-Riin Reisner
  5. Renate Türnpuu
  6. Margus Välba
  7. Markus Steinberg
  8. Laura-Lisete Viks
  9. Kristofer Šatski
  10. Carmen Annusver
  11. Joonas Lauri
  12. Sandra Lõpp
  13. Renno Räim
  14. Reemo Jürgens
  15. Emily Kremer
  16. Sirli Sing
  17. Rebecca Türnpuu
  18. Lauri Aluste
  19. Daniel Uussaar

Õpetajad: Leelo ja Aavo

 

LÕVID

  1. Daniel Jeršov
  2. Pille-Riin Peks
  3. Emmeliine Evelin Resev
  4. Jaanika Kallaste
  5. Rasmus Roots
  6. Lehi Hiienurm
  7. Kaisa Plastunov
  8. Ingela Uussalu
  9. Siim Veensalu
  10. Kristjan Hansar
  11. Karl Kallaste
  12. Mari Kuusik
  13. Kerli Vanatoa
  14. Laura Lii Adler
  15. Gethel Allsaar
  16. Kaur Rasmus Usberg
  17. Mia-Mari Auser
  18. Karl Paroll
  19. Eva-Lotta Pärtel

Õpetajad: Tiiu ja Marge

 

TIBUKESED

  1. Kendra-Lisandra Luik
  2. Hedrika-Eret Soosaar
  3. Maria Välba
  4. Karl Ivar Annusver
  5. Laura Lillemägi
  6. Markko Lõpp
  7. Triinu Võsumets
  8. Liis Aaspalu
  9. Kendro Allsaar
  10. Arti Tugedam
  11. Laura-Ly Uussaar
  12. Martin Välba
  13. Karl Kadakas
  14. Keidi Merilaht
  15. Angela Arumäe
  16. Silver Teearu
  17. Kaia-Liis Peks
  18. Egert Siigur

Õpetajad: Urve ja Mirjam

 

MOOSIPALLID

  1. Kelli Reinsalu
  2. Mirtel Niine
  3. Mia-Liis Ristal
  4. Ott Alamaa
  5. Lisette Ojas
  6. Ander Laur
  7. Aike Näppi
  8. Heinar Resev
  9. Andree Erm
  10. Triin Veensalu
  11. Jauram Reisner
  12. Kerttu Tõrva
  13. Lisette Pent
  14. Iris Tamla
  15. Gertten Tamp
  16. Kevin Kivikas
  17. Elisabeth Pahk
  18. Ott-Joosep Lusik

Õpetajad: Ülle, Hille ja Marju

 

NAKSITRALLID

  1. Mariann Hantson
  2. Sandra Hansen
  3. Aureelika Laretei
  4. Kristo Lippmaa
  5. Karin Kremer
  6. Mirko Niine
  7. Rauno Luur
  8. Ketlin Valt
  9. Henri Markus Lippmaa
  10. Keivo Kalda
  11. Eliise Lillemägi
  12. Heliis Puusep
  13. Karl Veskimägi
  14. Siim Leuke
  15. Triini Viks
  16. Angeelika Vaher
  17. Raigo Jürgens
  18. Ülari Lippmaa

Õpetajad: Kristi ja Marje