VaNaPaBeR 2017

2 nädalat oli meie kooli juures Paikre konteiner, kuhu kõik kooliõpilased ja valla inimesed said kodust või töölt tuua vanapaberit, pappi, vanu ajalehti, ajakirju ja muud. Alguses ei saanud kogumine hoogu sisse, kuid esimene konteineritäis viidi ära eelmisel neljapäeval ja juba pühapäeva õhtuks oli kast jälle ääreni täis. Kokku suutsime koguda 1700 kilo vanapaberit!

Kõik, kes soovisid, said oma koguse öelda klassijuhatajale ja osaleda võistluses parima vanapaberikoguja tiitlile. Lisaks pani Paikre meie koolile osalemise eest välja auhinnasõidu, kuhu tulevad kaasa õpilased, kelle panuseks oli vähemalt 20 kilo vanapaberit või pappi.

Are Kooli tublimad vanapaberikogujad olid:

I koht Liisa-Marie ja Merilyn  (1.-2. klassist, 234,4 kg);

II koht Rauno (7. klassist, 210 kg);

III koht Kerttu (9. klassist, 115 kg).

Tublisid oli veelgi – Laura-Lisete ja Viktoria (93 kg), Kendro (93 kg), Leho (74,5 kg), Sandra H. (60,5 kg), Christopher Reander (45 kg), Katariina (41 kg), Miko (40 kg), Triin (35 kg), Triinu (23 kg), Karin (20 kg) ja Cardo (20 kg). Ka need olid väga tublid, kes tõid väiksema koguse, sest oluline on ju keskkonnasäästlik tegevus, mitte lootus, et küll keegi teine teeb.

Suur aitäh peredele ja vallaelanikele, kes oma panuse andsid!