Koolitus "Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) laps lasteaias, kodus, koolis." 08. november toomas

Reedel, 17. novembril kell 13.15 – 18.15 toimub Are Huvikeskuses koolitus: Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) laps lasteaias, kodus, koolis.

Koolitaja Angela Jakobson on väga nõutud ja tunnustatud spetsialist.

Oodatud on kõik lapsevanemad ja teised lapse lähedased, kellel on huvi või vajadus täiendada oma teadmisi ATH osas.

Palun registreeri end või lapse mõnd teist lähedast koolitusele eKoolis toodud lingil hiljemalt 13. novembril.

Koolitus on osalejaile tasuta.

Kohtumiseni koolitusel!

Koolitaja Angela Jakobson on väga nõutud ja tunnustatud spetsialist.

Koolitus on osalejaile tasuta.

Kohtumiseni koolitusel!