Üleeestiline meeskondlik majandusvõistlus Creatlon

Ka sel õppeaastal osales Are Kooli 9. klass Creatloni mandusvõistlusel. Võistlus koosnes kolmest osast:

I etapp – TEADMISED – on-line viktoriin majandusest ja ettevõtlusest toimus oktoobris ja oli individuaalne. Osa võttis üle Eesti 1623 õpilast, Are Koolist parim oli Siim (122.-190.koht)

Seejärel  panid üheksandikud kiiresti kokku oma 3-liikmelised meeskonnad ja registreerisid võistkonna (Karu, Sabatäht, Alpaca Team ja Sparky).

II etapp –  ETTEVÕTLUSALANE MEESKONNATÖÖ. Kuu aja jooksul tuli lahendada  4 kompleksset ülesannet:

1. Majandusliku või ettevõtlusfookusega raadioreportaaž.
  2. Uurimus oma kogukonnas, mis oli vaja teha https://docs.google.com/forms/, küsitleda vähemalt 30 inimest ning teha tulemustest kokkuvõte.
  3. Palgamaksu analüüs ühe antud juhtumi põhjal.
  4. Osaleda ühes vabatahtliku töös ja teha foto sellest tööpäevast.

II etapi järel oli vabariigis 20. kohal  võistkond KARU (Kendra, Keidi ja  Kaur) ja 21. kohal SABATÄHT (Laura Lii, Triini ja Reemo)

III ETAPP – LOOVUS – osavõtt JA ettevõtlusmuinasjuttude võistlusest.

​Näiteid meie õpilaste võistlustöödest leiab siit lehelt.