Tublimatest tublimad õppurid ja õpetajad

Are Koolil on selleks õppeaastaks koolitööd tehtud, õpilased suvevaheajale saadetud, kiituskirjade saak kokku loetud ja tublimatest tublimad tunnustatud.

Maikuu eelviimasel päeval olid Are Koolist palutud maavanem Kalev Kaljuste vastuvõtule IX klassi õpilased Kendra-Lisandra Luik ja Karl Kadakas ning õpetaja Leelo Lusik. Pärnu Postimehe artiklit ja fotogaleriid üritusest võib vaadata SIIT.

Laud õppeaasta parimatele

2016/17 õppeaastal autasustatakse kiituskirjaga väga hea õppeedukuse eest:

I klass: keskmine hinne 5,0

1. Kairon Hütt

II klass: keskmine hinne 5,0

1. Liisa Ivanova
  2. Helyana Kakko
  3. Brigita Kikkas
  4. Ketter Merilaht
  5. Annika Nairis
  6. Karola Saare
  7. Reijo Türnpuu – lisaks autasustatakse ainealase kiituskirjaga matemaatikas

III klass: keskmine hinne 5,0

1. Hedrika- Eret Soosaar
  2. Mia-Liis Ristal
  3. Mirtel Niine
  4. Remy-Lauri Kikkas

IV klass: keskmine hinne 5,0

1. Aureelika Laretei
  2. Juss Leiner
  3. Sofi-Riin Reisner

Ainelane kiituskiri tehnoloogia- ja tööõpetuses

1. Cardo Klaas (II koht maakondlikul tehnoloogiakonkursil)

V klass: Autasustatakse kiituskirjaga väga hea õppeedukuse eest: keskmine hinne vähemalt 4,5

1. Renate Türnpuu – tunnistusel kõik õppeained hinnatud hinedega „5“
  2. Katariina Jõemetsa
  3. Rasmus Roots

VI  klass: Autasustatakse kiituskirjaga väga hea õppeedukuse eest: keskmine hinne vähemalt 4,5

1. Rauno Luur – lisaks autasustatakse ainealase kiituskirjaga ühiskonnaõpetuses (maakondlikul ühiskonnaõpetuse viktoriinil II koht)
  2. Markus Steinberg
  3. Triinu Võsumets

Ainealane kiituskiri ühiskonnaõpetuses

1. Heinar Resev – MISA kodanikupäeva viktoriinil maakondlik I koht, vabariigis 8. koht

VII klass: Autasustatakse kiituskirjaga väga hea õppeedukuse eest: keskmine hinne vähemalt 4,5

1. Liis Aaspalu
  2. Ingela Uussalu – tunnistusel kõik õppeained hinnatud hindega „5“, lisaks autasustatakse ainealase kiituskirjaga vene keeles (maakondlikul vene keele olümpiaadil 4. koht)

VIII klass: Autasustatkse ainealase kiituskirjaga

1. Jauram Reisner – autasustatakse ainealase kiituskirjaga matemaatikas, füüsikas, bioloogias, geograafias, ajaloos (maakondlikul bioloogia olümpiaadil 4. koht; maakondlikul geograafia olümpiaadil 4. koht, maakondlikul füüsika viktoriinil võistkondlik III koht)
  2. Renno Räim – autasustatakse ainealase kiituskirjaga matemaatikas ja füüsikas (maakondlikul füüsika viktoriinil võistkondlik III koht)

IX klass: Autasustatakse kiituskirjaga väga hea õppeedukuse eest: keskmine hinne vähemalt 4,5

1. Kendra-Lisandra Luik– lisaks autasustatakse ainealase kiituskirjaga ühiskonnaõpetuses (maakondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 1. koht) ja kirjanduses (väga kohusetundliku suhtumise ja iseseisva mõtlemisoskuse eest kirjanduses) ning tubli osalemise eest võistkonnaga „Karu“ vabariiklikul Creatloni võistlusel.
  2. Lisette Pent – lisaks autasustatakse ainealase kiituskirjaga füüsikas
  3. Iris Tamla – lisaks autasustatakse ainealase kiituskirjaga füüsikas

Ainealased kiituskirjad

1. Karl Kadakas – autasustatakse ainealase kiituskirjaga bioloogias, füüsikas ja informaatikas
  2. Keidi Merilaht – autasustatakse ainealase kiituskirjaga matemaatikas ja ühiskonnaõpetuses (MISA kodanikupäeva viktoriinil maakondlik I koht) ning tubli osalemise eest võistkonnaga „Karu“ vabariiklikul Creatloni võistlusel.
  3. Kaur- Rasmus Usberg – autasustatakse ainealase kiituskirjaga füüsikas (maakondlikul füüsika viktoriinil võistkondlik III koht), kehalises kasvatuses (maakondlikul lauatennise võistlusel II koht) ning tubli osalemise eest võistkonnaga „Karu“ vabariiklikul Creatloni võistlusel.

Edukalt juhendasid konkurssidel, olümpiaadidel ja võistlustel osalenud õpilasi järgmised õpetajad: Leelo Lusik, Urve Hallikma, Marje Tilk, Tiiu Rätsep, Tiia Puusild, Marju Sepp ja Mairo Sepp.

Image may contain: one or more people, people sitting, crowd and indoorKõik eelpool nimetatud õpilased koos vanemate- ja juhendajatega olid palutud 06. juunil Are vallavanema Signe Rõngase vastuvõtule. Vallavanem tänas kõiki õppureid Are Valla tänukirja ja väikese kingitusega, õpetajaid tänati lilleõie ja tänukirjaga. Sai kaasa elada Ants Lopsiku peotantsu õpilastele ja süüa üheskoos tänupäeva torti. Vastuvõtult saab iga õpilane mälestuseks foto, mille tegid pered koos vallavanema ja volikogu esimehega. Pildid saab paberkandjal kätte vallamajast (pöörduda sekretäri poole) alates 14. juunist.

Rohkem pilte vallavanema vastuvõtust näeb Facebooki lehelt.

Rõõmsat suvepuhkust! Kohtumiseni 1. septembril!

Aive Annuste
Are Kooli õppejuht