Teade eKoolist

Lastevanematele ja lastele on eKooli internetipõhise keskkonna kasutamine tasuta. Lisaks tasuta põhiteenusele saab tellida tasulisi lisateenuseid, sealhulgas mKool, Popipatrull ja Nädalaraport.

eKooli mobiili äpp (mKool) toob kogu eKooli info nupuvajutuse kaugusele ning on rakendus Androidi ja iOS nutitelefonile , mis võimaldab vaadata kiirelt ja mugavalt eKooli õpilase informatsiooni. NB! mKool on lapsevanemale tasuline teenus (3,50€/ 30 päeva eest). Kõigile lapsevanemaga seotud lastele on mKooli kasutamine tasuta. Tasu lisandub mobiiliarvele ja teenust saab aktiveerida ainult lapsevanem. Esimese 30 päeva teenuse tasu lisatakse mobiiliarvele kohe, kui teenus on aktiveeritud. Teenust saab aktiveerida ja lõpetada oma eKooli konto seadetes.