Tänuõhtu kuldaväärt õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele

II trimestri tulemuste põhjal said taas parimad Are Kooli õpilased koos vanematega kutse tänuõhtule. Samuti olid üritusele oodatud õpetajad. I-IV klassini olid kutsutute hulgas need õppurid, kel II trimestri keskmine hinne on vähemalt 4,8. V-IX klassi õpilaste keskmine hinne peab hindamisjuhendi järgi olema vähemalt 4,5. Samuti olid tänuõhtule palutud edukalt olümpiaadidel või koolivälistel üritustel ja võistlustel esinenud õpilased:
https://lh3.googleusercontent.com/bUV__nRh_nZHfRwk_JAeD4MPC42Bmz7YXeSgYWfYQ3gbvxTImR30tVd8Sqah6MvzVDaegTowrk-xTesvQ1KaR5sUfRcVCI_Fr4fUQ7U-REdlgIaBuMBY_0SpvPSYfl3gV-ne-iVOGJ26klDlSAGnLJNMSUD1935PiG6smooMIW7AjwSWbgltOh4Lyg5VOicDFQsvhzHWfA7KZBc4Gf84oozYzOgVYCH6gvjlKsC3pqemczG9rmN9ND_zaDAk7oMfh2KlUV21UzceD21_Iwuq6mD90yLYUqaYnarzSLB0P-2v-SG6j-UFBBr8ytQ2dQVNDnh7_xuxtzDUC5D07E5Nr7LDn38gG0Zm8ExHi2StxyNShQK9m4f2jwC_WYFMNgPRloKFnFDu3kwDEuVgxdkHNxiXj0TddCEZZj8zqIeiqKTqnDNUtffSSEQKh1YzNGYbAl1JZ7arMT9-amHmuvzcZswZvjKqswtFDzf3MlaytYCzY2gO_3WP9xG9KMtHoy9fGjDSI-hqbIUW2phhvV_8SRD7qPQkqixSQcM0Sg2bSicG7ULjGdqvCA4xEmPDEPxNygUHWWqYoz2OBMGpEnff_fuyV5AvCjn1hObL0bYBYSTPyTJ9lB2ddKpEbOd5Xm0aKoBoYWSGJFrWJCY6JOnXflzNWNBAFH2MrSEG1tVnWQ=w968-h643-noI klass: Väga hea õppeedukusega õpilased – Kairon Hütt, Isabela Kakko, Angelika Laretei, Isabel Murru.
II klass: Väga hea õppeedukusega õpilased – Liisa Ivanova, Helyana Kakko, Brigita Kikkas, Ketter Merilaht, Annika Nairis, Karola Saare, Reijo Türnpuu ja hea õppeedukusega Gediryn Rae.
III klass: Väga hea õppeedukusega õpilased – Sandra Hansen, Mirtel Niine, Remy-Lauri Kikkas, Hedrika-Eret Soosaar ja hea õppeedukusega Mia-Liis Ristal.
IV klass: Väga hea õppeedukusega õpilane – Sofi-Riin Reisner ja hea õppeedukusega õpilased Juss Leiner, Aureelika Laretei, Laura Lillemägi.
V klass: Väga hea õppeedukusega õpilane – Renate Türnpuu, hea õppeedukusega õpilased Katariina Jõemetsa ja Rasmus Roots.
VI klass: Hea õppeedukusega õpilane Rauno Luur, samuti saavutas ta MISA kodanikupäeva viktoriinil Pärnumaal II koha; hea õppeedukusega õpilased Markus Steinberg, kes oli ka kooli parim küünlaümbriste jahtija (2095 tk) ning Triinu Võsumets; Heinar Resev MISA kodanikupäeva viktoriinil VI kl arvestuses Pärnumaal I koht, vabariigis 8. koht.
VII klass: Hea õppeedukusega õpilane Liis Aaspalu ning väga hea õppeedukusega Ingela Uussalu.
VIII klass: Jauram Reisner saavutas maakonna füüsikaviktoriinil võistkondliku III koha; geograafias maakonnas IV koha; Renno Räim maakonna füüsikaviktoriinil võistkondlik III koht, tubli ja aktiivne noorkotkas; Karl Kallaste väga eeskujulik käitumine ning tubli ja aktiivne noorkotkas.
IX klass: Hea õppeedukusega õpilased: Kendra-Lisandra Luik, samuti ühiskonnaõpetuse olümpiaadil Pärnumaal II-IV koht; hea õppeedukusega õpilane Keidi Merilaht, MISA kodanikupäeva viktoriinil IX kl arvestuses Pärnumaal I koht; kooli ja Pärnumaa parim patareijahtija (8060 tk); hea õppeedukusega õpilane Lisette Pent, hea õppeedukusega õpilane Iris Tamla, samuti MISA kodanikupäeva viktoriinil IX kl arvestuses Pärnumaal II koht.
Tubli osalemise eest õpilasvõistlustel: Triini Viks vabariiklikul füüsikavõistlusel Kajakas Pärnu maakonnas I koht, vabariigis 11. koht; Karl Kadakas bioloogiaolümpiaadil Pärnu maakonnas III koht, maakonna füüsikaviktoriinil võistkondlik III koht; Kaur-Rasmus Usberg maakonna lauatennise võistlusel II koht, maakonna füüsikaviktoriinil võistkondlik III koht.
Täname kõiki kuldaväärt õpilasi ja lapsevanemaid, kes on oma suhtumisega õppetöösse meie koolile au ja kuulsust toonud.
Are Kooli kuldaväärt õpetajad on sel õppeaastal: Leelo Lusik, Urve Hallikma, Mirjam Liik, Marge Mölder, Tiiu Rätsep, Marju Sepp, Tiia Puusild, Mairo Sepp. Meil on veel kuldaväärt raamatukogu juhataja Malle Pajo ja koolikokk Aime Roostalu. Täname, et olete oma töövälist aega ja tahtmist panustanud ürituste ette valmistamisele, õpilasi edukalt juhendanud õpilasvõistlustel ning olnud igati toetav ja õpikeskkonda rikastav õpetaja või koolitöötaja. Tänasime ka kuldaväärt lapsevanemat – Marko Steinbergi, kes vabatahtlikult tuisustel talvehommikutel kooliteel korduvalt lumetõrjet teostas.
Kõiki kohalviibijaid tervitas väikese kontserdiga Lavassaare Trio. Maitsti koolikoka ja tema meeskonna poolt valmistatud maitsvaid suupisteid, õnnitleti emasid kevadiste tulpidega, kingiti isadele südamlik käepigistus ja kiideti kuldaväärt lapsi ning koolitöötajaid tänukirja- ja šokolaadiga.
Oleme uhked oma kullaterade üle!

Are kooli õppejuht Aive Annuste