Talvine tantsupidu Pärnu-Jaagupis

29. jaanuaril oli taas võimalus lasteaia Lepatriinude rühmal ja kooli 1.-4. klassi õpilastel Pärnu-Jaagupis talvisest tantsupeost osa saada. Kahjuks sel aastal ilmataat tantsijaid ei soosinud ja sulatas lumehanged veeloiguks, kuid ikkagi oli rõõm ühiselt platsil üles astuda, et kümne õpitud tantsu esitamisest rõõmu tunda. Sel korral said pidulistele juhendajate poolt selgeks õpetatud ka kaks vene rahvatantsu ja peo lõpetas vahva vene tantsuansambel Koletsko kontsert.  Tantsijaid kosutas imemaitsev mulgi puder ja vastlapäeva peatset saabumist kuulutas vahukoorene kukkel. Täname Lepatriinude juhendajat Ülle Krusemanni ning õpetaja Ülle Tiimust, kes tantsud selgeks õpetasid ja lapsed peole viisid. Õpetaja Ülle andis teada, et parimatel tantsijatel on võimalik ehk 2017. aasta suvel koolinoorte tantsupeolgi üles astuda. Tantsusamme hakatakse juba saabuvad kevadel lihvima, et tihedas peolesoovijate konkurentsis läbi lüüa.

Veel pilte ja video tantsupeost:
Õpetaja Aive Annuste