Sügisene spordipäev

https://1.bp.blogspot.com/-Zrh3SNpqNNA/WczUDB_t8aI/AAAAAAAABv4/BM9eAyKLKzsjkfH-u5bYMdC2Ch18bf7hQCLcBGAs/s1600/IMG_6394.JPGSelleaastane esimene spordipäev, millega võtsime osa üleriigilisest spordinädalast “Leia oma rütm”.
Alustuseks soojendusring ja võimlemine koos öökullikesega.

Siis kõigile pendelteatejooks. 1. -3. klassi võitja oli 3. klass. 4.-6. klassi jooksu võitis 6. klass ja 7.-9. klassi parimaks oli oodatult üheksas klass.
Seejärel liikus iga klass edasi oma ala juurde.
Parimad palliviskajad olid 1.-3. klassi arvestuses Ketter ja Reijo; 4.-6. klassist Pille-Riin ja Rasmus ning 7.-9. klasside õpilaste seas Kaisa ja Kristofer.
Parimad kaugushüppajad olid 1.-3. klassist Gediryn ja Reijo; 4.-6. klassist Sofi-Riin ja Mirko; 7.-9. klassi arvestuses Triinu ja Jauram.
Parimateks 60m jooksjateks said 1.-3. klassi arvestuses Gediryn ja Reijo; 4.-6. klassist Pille-Riin ja Mirko ning 7.-9. klassist Triinu ja Renno.
Parimad krossijooksjad 1.-3. klassist ühe ringi põhjal Gediryn, Eric Andrus ja Krisander; 4.-6. klassi õpilastest Sofi-Riin ja Mirko ning 7.-9. klassi kahe ringi arvestuses Triinu ja Renno.
Lõunasöögiks olid kõik parimad välja selgitatud ja edasi toimusid vaid valikaine tunnid.