Pipi 70. sünnipäev Are Raamatukogus

2015-10-15 10.48.3915. oktoobri hommikul tähistasime Are Kooli 1.-4. klassi õpilastega Pipi Pikksuka 70. sünnipäeva ja ettelugemispäeva.
Lugesime koos Astrid Lindgreni raamatut “Pipi Pikksukk” ning selgitasime välja iga klassi parima lugeja. Hindajateks olid õpetaja Anne Niibo, Are Kooli direktor Anneli Uibu ja Are kultuurijuht Vilja Alamaa. 2015-10-15 10.52.42Žüriile oli parimate lugejate leidmine väga raske ülesanne, sest häid lugejaid oli palju. 2015. aasta parimad lugejad on Liisa Ivanova, Mia-Liis Ristal, Sofi-Riin Reisner ja Rasmus Roots. Kiitus kõigile lastele, kes julgelt ja vahvalt ette lugesid!

2015-10-15 10.49.53Peale ettelugemist toimus väike virgestusvõimlemine ja seejärel kuulasime ja vaatasime lugu Astrid Lindgrenist ja Pipi saamisloost. Pildid on SIIN.7

Meie spungiotsingud lõppesid samuti edukalt. Leiud olid väga omapäraseid ja vahvad. Kõik spungileidjad said kuldmedali. Kõige spungilikumad spungid leidsid Karl-Martin, Mirtel ja Loviise. Pildid on SIIN.

Are Kooli 1. klassi laste Pipi-joonistuste näitust saate vaadata ka siit. Juhendas õpetaja Marge Mölder.

Aitäh kõigile lastele, õpetajatele ja žüriile!

Raamatukogujuhataja Malle Pajo